حمید شمس الهی در
0

تاریخچه برند تیمبرلند

تاریخچه برند تیمبرلند

اگر تا قبل از این در مورد برند تیمبرلند نمی‌دانستید زمان آن رسیده که با چی بپوشم همراه باشید تا تاریخچه برند تیمبرلند را به طور کامل بخوانید. 

برند تیمبرلند

تاریخچه‌ برند تیمبرلند

تمیبرلند (Timberland) با حضور قدرتمند و بی‌وقفه خود در سرتاسر جهان به نظر می‌رسد که به برندی معتبر و عالی در جهان تبدیل شده است؛ اما نام این برند تا سال ۱۹۷۳ به ثبت نرسیده بود.

با رشد سریع محبوبیت و شهرت این برند، بوت‌­های تیمبرلند به یک بخش اصلی از کفش‌ها تبدیل شد و در طرح‌ها، رنگ‌ها و نسبت‌های متنوع به بازار آمد. اگر شما یک سبک را نپسندید همواره سبکی دیگر وجود دارد که نظر شما را جلب کرده و همچنان همان دوام و زیبایی را داشته باشد.

برند تیمبرلند

تیمبرلند چگونه شکل گرفت؟

در سال ۱۹۵۲ ناتان سوارتز نیمی از سهام شرکت کفش Abington را خرید. در ابتدا این برند کارهای قراردادی برای دیگر تولیدکنندگان را انجام می‌دادند. با بالا رفتن پتانسیل و محبوبیت شرکت، او در سال ۱۹۵۵ سهم‌های باقیمانده را نیز خریداری کرد.

ده سال بعد شرکت کفش Abington از تکنولوژی قالب ریزی تزریقی برای کفش‌هایش استفاده کرد. این نوآوری بوت­‌هایی ضد آب و متناسب برای آب‌وهوای گرم و سرد به بازار عرضه کرد. از سال ۱۹۶۹ آن‌ها محل تولیدات خود را به ملکی بزرگ‌تر در نیوهمپشایر منتقل کردند.

تاریخچه برند تیمبرلند

انتخاب نام برند تیمبرلند

در سال ۱۹۷۳ این کمپانی نام خود را به کمپانی تیمبرلند تغییر داد. این به علت محبوبیت فراوان بوت­‌های ضد آب آن‌ها بود که همچنین منجر به افزوده شدن کفش‌های قایقی و غیررسمی به مجموعه کفش‌های این برند در سال‌های ۱۹۷۸ و ۱۹۷۹ گردید.

تا سال ۱۹۸۰، تیمبرلند توسعه‌ی گسترده‌ای در آمریکا و جهان پیدا کرده بود. در سال ۱۹۸۴ آن‌ها یک کارخانه‌ی بزرگ‌تر در تنسی خریداری کرده و در همین حال تولیدات آن به بازارهای جهانی گسترش پیدا کرد، ابتدا در ایتالیا و سپس در کل اروپا گسترش یافت.

برند تیمبرلند

درآمد تیمبرلند در دهه اخیر

در طول دهه‌ی ۱۹۹۰ کمپانی تیمبرلند که همچنان شاهد رشد قابل توجهی بود، خطوط تولید بیشتری مانند کوله‌پشتی، ساعت و کفش بچگانه را به محصولات خود اضافه کرد. در سال ۲۰۰۶ کمپانی با به دست آوردن شرکت پوشاک Welsh نفوذ خود را در انگلستان گسترش داد.

در سال ۲۰۱۱، تمیبرلند یک قرارداد ادغام با شرکت VF به ارزش حدود ۲ میلیارد دلار بست. از آن زمان این برند با شهرت و محبوبیت بالای خود برای رهبر بودن در بین برندهای مشهور و معتبر به فعالیت خود ادامه می‌دهد و طبق گزارش در سال ۲۰۱۵، کمپانی تیمبرلند درآمدی بیش از ۱٫۸ میلیارد دلار داشته است.

 

مطالب مرتبط:

۱- تاریخچه برند ونس به همراه ۳۰ مدل کتانی ونس

۲- ۱۵ کفش اسپرت مردانه برای آقایان سخت پسند

۳- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :