راهنمای تصویری ست کردن شلوار و بوت

0

بوت های زنانه تنوع مدل زیادی دارند و میان خانم ها طرفداران زیادی دارند و با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان بازار استفاده از این بوت ها داغ است. بوت ها باید با شلوارها هماهنگ باشند وگرنه ظاهر جالبی به استایل شما نمی دهند، اما با توجه به تنوع فرم و مدل در بوت ها و شلوارهای جین هماهنگ کردن این دو لباس با هم کار دشواری به نظر می رسد. در این مقاله راهنمای تصویری ست کردن شلوار و بوت را ببینید.

شلوار های تنگ

جین های تنگ کمترین دردسر را برای پوشیدن با بوت ها دارند چون به راحتی داخل بوت با هر بلندی قرار می گیرند. اما هماهنگی رنگی مساله ای است که در این مورد اهمیت پیدا می کند. جین آبی تیره با زرشکی، سبز خاکستری با قهوه ای، جین آبی با بوت شتری و جین خاکستری را با بوت خاکستری می توان ست کرد که در تصویر زیر می بینید.

راهنمای تصویری ست کردن شلوار و بوت

شلوار های راسته

جین ها راسته با فقط با بوت های ساق کوتاه می توانید بپوشید چون این شلوارها به راحتی داخل بوت قرار نمی گیرند و آنقدر هم گشاد نیستند تا روی بوت قرار بگیرند.  با توجه به این نکته می توانید بوت های ساق کوتاه مختلف را بر اساس رنگ با شلوار های مختلف مطابق تصویر زیر ست کنید. دقت کنید که طول این شلوار به اندازه ای باشد که در حالت ایستاده روی بوت به صورت چروک نایستد.

راهنمای تصویری ست کردن شلوار و بوت

شلوار های دمپا گشاد

شلوارهای جین دمپا گشاد با انواع مختلف بوت هماهنگ می شوند چون می توان بوت های بلند را داخل آن قرار داد. در این مورد باید به رسمی بودن یا راحت بودن استایل توجه کرد و هماهنگی رنگی را بر اساس راهنمای تصویری ست کردن شلوار و بوت انجام داد.

راهنمای تصویری ست کردن شلوار و بوت

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3-  انواع شلوار زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

زینب در تاریخ 15 فوریه 2017

اگر پوتین قهوه با چه شلوار ی میایدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :