بهراد در
0

اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار چیزیه که در طول تاریخ همیشه رخ میده. با اینکه این مدل لباس خیلی وقته برای آقایون در دسترسه و تقریبا درست پوشیدنش تا حدود شصت درصد فقط به اندازه بودنش مربوطه، ولی باز هم یک سری ریز کاری وجود داره. با چی بپوشم همراه باشید تا اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار بهتون گوشزد کنیم تا شما ازشون دوری کنید.

بستن دکمه

واقعا درست پوشیدن یک ژاکت یا کت سخته؟ مثل اینکه اینطوره. کلا یک قانون وجود داره اونم اینکه که دکمه پایین نباید بسته بشه. حالا چه کت و یا ژاکت. مگر اینکه کت شما یک دکمه باشه که دیگه کاری از دستتون بر نمیاد.

کت دو دکمه؟ فقط بالایی رو ببندید. کت سه دکمه؟ وسطی و بالایی رو ببندید. کت چهار کمه؟ آتیش بزنید و یکی جدید بخرید. واقعا از مد افتاده.

دو دلیل هم داره، یکی اینکه خیلی شیک تره و دوما اینکه کت های جدید طوری طراحی شدن که دکمه پایین بسته نشه و اگه خدایی نکرده بستید، یکبار تو آینه نگاه کنید تا به حرف من برسید. اگه به حرف من نرسیدید، دوباره نگاه کنید.

همیشه هم قبل نشستن دکمه های کت رو باز کنید چون ظاهر شما رو بهم میریزه و خود کت هم خراب میشه.

اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

سر دست پیراهن مردانه بیرون

یک نکته دیگر ظاهر شدن نیم اینچ معادل 1.3 سانتیمتر از لباس مردانه از زیر آستین هستش. اگه ظاهر نمیشه یا کت شما بزرگه یا اینکه پیراهنتون کوتاه. درستش کنید.

شلوار

در قسمت سوم  اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار به یکی از گناهان کبیره که وقتی انجامش میدید دیگه هیچ را نجات و بخشایشی برای خودتون باقی نمیگذارید، میرسیم، شلوار خیلی بلنده. باید به خیاط بدید کوتاه کنه اونهم در حدی که بالای بندهای کفشتون رو لمس کنه. به هیچ عنوان پایین تر نباشه که ممکنه کشیدگی مچ پا براتون رخ بده و ملت پشت سرتون بهتون بگن دست و پا چلفتی.

اکسسوری بیش از حد

همه دوست دارد که دستمال تو جیب کتشون باشه، یا گیره کراوات بزنند یا ساعت جیبی داشته باشند ولی هر 3 تا با هم، نه ممنون. میتونید به این چیزا تکیه کنید ولی نه بیش از حد دیگه. ماکسیمم 3 تا چیز بردارید و سعی کنید همشون رو از بزرگترین مقیاس موجود در بازار جهانی انتخاب نکنید. البته گفتنیه که خیلی مواقع، یک دستمال کت مخصوص، خیلی بهتره از  دستمالی هست که شما با هنر خودتون (؟!!) تا میزنید.

اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

چرمی باشید

کفش، بند ساعت و کمربند ابزاری هستند که معمولا اگه چرمی باشن یلی میتونند با کت و شلوار همکاری کنند. پس حواستون باشه که این وسایل کارتون رو خراب نکنن. همشون تو یک خانواده رنگی و با شدت رنگ خیلی نزدیک انتخاب کنید و میبینی که چقدر به استایل شما کمک میکنه. مطمئن باشید.

مطالب مرتبط:

1- بهترین استایل ها با کت و شلوار سبز

2- انتخاب کت و شلوار با توجه به مدل دکمه ها

3- روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :