محمد رضا اهوارکی در
0

روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت

روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت

یکی از مهم ترین مواردی که هر مردی باید در مورد آن اطلاعات داشته باشد، نحوه پوشیدن کت و شلوار است. و انکه چگونه رنگ های مختلف را باهم ست کند. روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت عنوان مقاله ای است که در ادامهب ه آن اشاره خواهیم نمود. با ما همراه باشید. 

بنفش رنگی نیست که به طور سنتی به عنوان رنگ کت و شلوار رسمی آقایان باشد. حالا بنفش نه، بادمجانی، بورگاندی، گوجه ای، رنگ لعل، و یا ماوی. اما همه ی این ها از ارزش این حقیقت کم نمی کند که اگر شما آن را به درستی و با اصول بپوشید کاملا هم عادی و ایده آل به چشم می آید و مشکلی ندارد. شاید پوشیدن یک کت گوجه ای، در همان قدم اول شما را در جایگاه یک فرد فوق مدرن قرار دهد چرا که کمی متفاوت است و طول می کشد تا چشم همه به آن عادت کند، ولی آقایانی که اصول اولیه ی کت و شلوار پوشیدن را می دانند از تست کردن هر گونه از این رنگ ها هراسی ندارند.

روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت

برای در امان ماندن از شکل بچه گانه ی این رنگ ها، کمی شدت این رنگ ها را کم کنید مثلا زیتونی یا شرابی بپوشید. ولی به دلیل اینکه هنوز هم رنگ کت شما خیلی تو چشم است سعی کنید پیراهن، کفش ها، پوشت و حتی ساعت خودتان را خیلی ساده انتخاب کنید. پیراهن شما باید خیلی ملایم تر و بی صدا تر از بنفش کتتان باشد. منظور ما از ساده، خسته کننده نیست. سعی کنید مثلا کت بنفش را با کتانی های قهوه ای روشن ست کنید.

مطالب مرتبط:دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :