5 هنجار مد که می توان رعایت نکرد!

0

همیشه و در همه دستور العمل ها، یک سری قوانین لازم و اجباری و یک سری هنجار وجود داره که اشخاص می تونند بنا به مقتضی زمان و شرایط، اونها رو بشکنند. مسلما مد و فشن هم از این قاعده کلی مستثنی نیست و یک سری هنجار مد هست که میشه اونها را شکست. با چی بپوشم همراه باشید تا 5 هنجار مد که می توان رعایت نکرد را بهتون معرفی کنیم.

در این مقاله سعی داریم چند تا از هنجار هایی در زمینه مد رو به شما معرفی کنیم که از قدیم الایام بودند ولی ثابت شده شکستن اونها تاثیر منفی نداره.

1- مشکی و سرمه ای

از قدیم گفته می شده که بخاطر اینکه این دو رنگ شباهت زیادی به هم دارند، پوشیدن اونها با هم باعث میشه تاثیر هم رو خنثی کنند. ولی اگه یک شلوار مشکی و پیراهن سرمه ای و یا بر عکس رو بپوشید، خواهید دید که بسیار هم خوانی زیبایی با هم دارند.

5 هنجار مد که می توان رعایت نکرد

2- کفش و کمربند

گفته میشد که کمربند و کفش باید هم رنگ باشند و حتی خود شما هم خیلی سعی داشتید که این امر رو هر چند ناخواسته رعایت کنید ولی اگه این هنجار شکنی را انجام بدید، می بینید که خیلی هم زیبا هست.

5 هنجار مد که می توان رعایت نکرد

3- کتانی و کت و شلوار

یک نه بزرگ برای این امر بود ولی الان جز یکی از مد های زمان ما به شمار میاد.

4- کفش بدون جوراب

معمولا به افراد شلخته نسبت داده می شده ولی امروزه افراد باید خیلی سلیقه به خرج بدند تا بتونند چنین استایلی را درست و مناسب بپوشند و حتی پوشیدن جوراب هی کالج هم خیلی کمک می کنه. حتما امتحان کنید.

5- کاملا بسته یا باز

معمولا می گفتند که باید کمه اول کت را ببندید و اگه خیلی اصرار داری می تونی دکمه دوم رو هم ببندی ولی سومی به هیچ عنوان. ولی زیاد دیده شده که طراحان مانکن های خودشون رو با کت های تماما بسته شده و یا کاملا باز سر کت واک بفرستند و خیلی هم شیک به نظر بیان.

dolce-gabbana-spring-2016843

مطالب مرتبط:

1- آقایان: این ۵ لباس را برای پاییز بخرید

2- راه‌های تشخیص پولوشرت لاکوست اصل از تقلبی

3- چقدر از قانون لباس سوم می دانید؟

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :