آقایان، این ۵ لباس را حتما برای پاییز بخرید!

آقایان این ۵ لباس را برای پاییز بخرید تهیه کردن لباس مناسب برای پاییز کاره خیلی سختی نیست کافیست تا انتهای این مقاله با ما باشید. 

ad banner

۱- پیراهن چهارخانه 

وقتی هوا به اندازه پوشیدن یک سویشرت سرد نباشد می توانید پیراهن های چهارخانه ساخته شده از فلانل را بپوشید. طرح های روی این پیراهن ها علاوه بر جنس خوب آن ها و گرم بودنشان مزیت محسوب می شوند. طرح رایج میان آقایان چهارخانه های ریز است. می توانید روی آن یک بافت یقه هفتی یا ژاکت ساده بپوشید.

آقایان این 5 لباس را برای پاییز بخرید

۲- بافت ها و ژاکت ها

صحبت از ژاکت شد باید بگوییم که شما حتما برای تیپ پاییزه به یک ژاکت نیاز خواهید داشت. یکی از انتخاب های شما ژاکت های هرینگتون یا ژاکت های کوتاه زیپ دار یقه دار است که چیزی بین ژاکت های موتورسیکلت سواران و ژاکت های بلند بادگیر است و تا وقتی آن را در رنگ های طوسی و خاکی انتخاب کنید با همه چیز ست می شود. فقط حواستان باشد که سنتان به قدری باشد که مناسب پوشیدن این ژاکت ها باشد زیرا به خودی خود این ها سن را پایین تر نشان می دهند.

آقایان این 5 لباس را برای پاییز بخرید

۳- بوت های چوکا

وقت آن رسیده است که از کالج های تابستانه‌تان دل بکنید و به سراغ بوت های چوکا بروید. تیپی کلاسیک و پر از طرح ها و رنگ های متنوع در آن وجود دارد. می توانید با انتخاب رنگی مجزا برای بندهای آن یک تیپ جدید و متمایز میان اطرافیانتان داشته باشید. هم چرم جیر و هم چرم معمولی مناسب انتخاب شدن هستند و اندازه کفش دقیقا تا بالای قوزک پای شما خواهد بود. هر جنسی انتخاب کنید به خوبی با شلوارجین،‌ مخمل و کتان ست می شود. راستی یادتان نرود که جوراب های مخصوص برای آن انتخاب کنید.

آقایان این 5 لباس را برای پاییز بخرید

۴- بوت های ساق‌دار

کفش ها ورزشی‌تان مخصوص ورزشگاه است. منظور ما از بوت های ساق دار این مدل هایی است که در تصویر می بینید و مخصوص زدن یک تیپ غیررسمی است. برندهای مختلفی از جمله کانیه وست این کفش-کتانی زیبا را تولید می کنند. جایگزین خوبی برای بوت ها هستند. کمپانی کانورس اخیرا بوت ساق داری عرضه کرد که مخصوص پوشیدن در باران است و به هیچ وجه خیس نمی شود و رنگ های متنوعی هم دارد. پس می بینید که این مدل کفش- کتانی ها جایگزین خوبی برای بوت خواهند بود. اگر مدل های مونوکرومتیک آن را انتخاب نکنید،‌ موقع پوشیدن شبیه کسانی هستید که قصد بسکتبال بازی کردن دارند.

آقایان این 5 لباس را برای پاییز بخرید

۵- اکسسوری ها

بد نیست کمی هم به اکسسوری هایتان بپردازید. انتخاب اکسسوری های متنوع خوب است ولی زیاده روی کردن در این قضیه به دور از عرف است. و ضمنا شال گردن ها و دستمال گردن ها را بگذارید برای زمستان.  عینک آفتابی ها و کمربندهای مناسب باید مورد سرمایه گذاری شما قرار بگیرند. جنسی انتخاب کنید که در صورت گم نکردن آن به همین زودی ها خراب نشود.

برای عینک دودی به دنبال فریم های معمولی و میانه باشید و مدل های خیلی خاص انتخاب نکنید. برای کمربند هم سعیتان خرید کمربند چرم باشد ولی کمربند های ترکیبی نخ و ابریشم هم مناسب هستند. اخیرا جنس های ترکیبی از نخ و ابریشم و چرم را مشاهده می کنیم که در صورت پیدا کردن آن ها استفاده از آن ها موردی ندارد.

آقایان این 5 لباس را برای پاییز بخرید

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :