آموزش گره زدن شال گردن مردانه

 شال گردن‌های کشمیری و یا پارچه ای یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که هر آقایی برای محافظت گردن خود در برابر باد و هوای سرد باید مورد استفاده قرار دهد. کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به آموزش گره زدن شال گردن مردانه خواهند پرداخت. با ما همراه باشید. 

به یاد داشته باشید که شال گردن به هیچ وجه نقش کراوات را برای شما بازی نخواهد کرد، بنابراین هرگز آن را سفت گره نزنید. دو فاکتور پهنای شال گردن و همچنین طول آن در تعیین نوع گره موثر است. 

1- نوع اول گره زدن شال گردن مردانه

هنگامی که وارد کافی شاپ و یا رستوران می شوید باید بتوانید به سرعت گره شال  خود را باز نمایید. گره پاریسان از آن دسته از گره هایی است که به سادگی باز می شود. گره پاریسان یکی از ساده ترین انواع گره شال گردن مردانه است. چنانچه طول شال شما بیش از 70اینچ (حدودا 1.8 متر) می باشد این گره را به شما توصیه می کنیم.

  • شال را به دو بخش مساوی تا نمایید.
  • مطابق شکل بخشی از شال که رها می باشد را وارد لوپ نموده و با کشیدن میزان سفتی گره را تعیین نمایید.

آموزش گره زدن شال گردن مردانه

2- نوع دوم گره زدن شال گردن مردانه

اگر قصد این را دارید که در آب و هوای بسیار سرد از سینه و گردن خود محافظت نمایید، کارشناسان چی بپوشم به شما این گره را معرفی می کنند. اگر قصد استفاده از این گره را دارید ترجیحا از شال گردنی که عرض آن بیش از 12 اینچ (31 سانتی متر) و طول آن بیش از 70 اینچ (حدودا 1.8 متر) باشد استفاده کنید.

  • ابتدا آن را به دور گردن خود بچرخانید. (یک سمت بلند از سمت دیگر باشد.)
  • مطابق شکل طرفی که بلند تر است را دور گردن خود چرخانده و از داخل لوپ وارد کنید، سپس همین کار را برای سر دیگر شال انجام دهید.

آموزش گره زدن شال گردن مردانه

مطالب مرتبط:

1- چگونه از پرز دادن لباس جلوگیری کنیم؟

2- نکاتی کلیدی برای خرید کت زمستانی

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :