اگر می‌خواهید جذاب به نظر برسید این رنگ را بپوشید

سیاه رنگی است که نور هیچ قسمتی از طیف قابل رویت را بازتاب نمی‌کند. به تعریفی دیگر سیاه حاوی همه رنگ‌ها در طیف قابل رویت هست و گاه به آن رنگ بی‌رنگ هم گفته می‌شود. اگرچه بیشتر مردم رنگ سیاه را منفی و ناامید کننده می‌دانند اما رنگ سیاه دارای اثرات مثبتی نیز می‌باشد که حتی ضروری و لازم به نظر می‌رسد. از آن جایی که این رنگ تحریکات روحی را کم می‌کند و رنگی صامت و غیر متحرک است لذا نه تنها وسیله جلب توجه دیگران نمی‌شود، بلکه کمک به انصراف و عدم توجه نیز می‌کند. در مطالعه‌ای که در سال 2015 صورت گرفت ثابت شد زنانی که مشکی می‌پوشند باهوش‌تر به نظر می‌رسند. اگر می‌خواهید جذاب به نظر برسید این رنگ را بپوشید.

اگر می‌خواهید جذاب به نظر برسید این رنگ را بپوشید

رنگ سیاه قوی‌ترین و مقتدرترین رنگ است. رنگ سیاه نور را جذب می‌کند و فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد. این رنگ احساس قاطعیت، الزام و رسمیت را به وجود می‌آورد.

اگر می‌خواهید جذاب به نظر برسید این رنگ را بپوشید

رنگ سیاه کمک می‌کند تا افراد توانایی بیشتری در تمرکز کردن داشته باشند. در تاریکی، بهتر می‌توان بر عواطف و احساسات خود تمرکز کرد. رنگ سیاه با ابهت، رسمی، محترم و تا حدی ترسناک است و هم چنین رنگ سیاه نشان دهنده‌ اقتدار است و داوران مسابقه‌ فوتبال برای این که بتوانند در زمین قضاوت مقتدرانه‌ای داشته باشند، معمولا سیاه رنگ می‌پوشند.

اگر می‌خواهید جذاب به نظر برسید این رنگ را بپوشید

با این اوصاف نه تنها به نظر نمی‌رسد سر تا پا مشکی پوشیدن اشکالی داشته باشد بلکه باعث می‌شود باهوش‌تر، جذاب‌تر و قوی‌تر به نظر برسید. اما اگر در استایل رنگ مشکی مشکل دارید می‌توانید با مطالعه این مطلب اصول پوشیدن رنگ مشکی را فرا بگیرید.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباسدیدگاه شما

هادی در تاریخ 07 آگوست 2017

عالیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :