chadmin در
0

پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

استفاده از پوشت (دستمال جیب) به چند قرن پیش بر می گردد. اما این اکسسوری بعدها توسط بسیاری از ستارگان هالیوود و روسای جمهور کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفت. نکته ای که برای من جالب به نظر رسید این بود که بسیاری از مجریان کشورمان نیز امسال از پوشت استفاده نمودند. احسان علیخانی، علی ضیا و … پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف عنوان مقاله ای که کارشناسان چی بپوشم  برای شما در نظر گرفته اند. 

single_content ad banner

پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

این طرز تفکر که طرح کراوات و پوشت  باید ست باشد کاملا اشتباه است. شما می توانید رنگ و طرحی کاملا متفاوت برای پوشت خود انتخاب کنید. و بدانید که این مساله اصلا خلاف قوانین رایج در دنیای مد و فشن نیست.

پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

طرح و رنگ پوشت (دستمال جیب)

طرح و رنگ های بسیار متنوعی از پوشت وجود دارد که بسته به سلیقه و همچنین نوع طرح کت و شلوارتان می توانید آن را انتخاب نمایید. البته پوشت های بدون طرح و به خصوص سفید بیشتر برای کت و شلوارهای یک دست مشکی و یا سرمه  ای مناسب می باشد و یکی از رسمی ترین انواع آن به شمار می آید. انواع دیگر طرح و رنگ پوشت را می توانید بر حسب سلیقه تان انتخاب نمایید.

پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

نحوه شستشو پوشت

توجه داشته باشید که هیچ گاه از ماشین لباس شویی برای شستشو پوشت استفاده نکنید. همچنین هنگام اتو زدن، ابتدا یک پارچه سفید تمیز بر روی پوشت قرار دهید و سپس شروع به اتو کردن بپردازید. این مساله باعث جلوگیری از سایه انداختن بر روی  پوشت می شود و همیشه نو بودن آن را حفظ می کند.

پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

 مطالب مرتبط:

1- شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات

2- چه کت و شلواری انتخاب بکنیم؟

3- دراپ کت و شلوار به چه معناست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :