محمد رضا اهوارکی در
0

چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

اگر هدفتان صرفا انتخاب یک پیراهن مردانه برای پوشیدن زیر کت اسپرت یا کت رسمی تان است باید بگویم خواندن این مقاله برایتان فایده ای ندارد ولی اگر می خواهید بدانید که چه پیراهنی برای پوشیدن زیر کت شما مناسب است به شما خواندن این مقاله ی دو قسمتی را پیشنهاد می کنم. در قسمت اول به انتخاب یک یقه پیراهن مردانه می پردازیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

یکی از مهمترین ویژگی های پیراهن های رسمی یقه ی آن است. یقه ها چند نوع دارند : یقه ی چماقی ، یقه ی باریک ، یقه ی با کنتراست. در زیر به شرح آن ها می پردازیم:

چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

یقه های نقطه ای (تصویر سمت چپ)

رایج ترین نوع یقه همین یقه است. از خطوط صاف تشکیل شده و به آرامی این خطوط از هم باز شده اند. ظاهر متعادل و طبیعی آن اعتماد به نفس خاصی به شما و تیپتان می دهد و در آن راحتی خواهید بود. چه در تیپ های رسمی و چه غیر رسمی تضمین شده است.

بستن آن با کراوات و بدون کراوات امکان پذیر است و شما در هر موقعیتی می توانید آن را به تن کنید. پیشنهاد ما به شما پوشیدن این پیراهن به همراه کت های اسپرت و پاپیون است. کت های پشمی و شلوارهای رنگی هم برای تیپ غیر رسمی با آن مناسب هستند.

چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

  چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

یقه ی باز (تصویر وسط) 

به عنوان یقه ی مقطع و یقه ی ویندسور هم معروف است. در عرض ها و زاویه های مختلفی عرضه می شود (منظور پهنای یقه است).

پوشیدن این پیراهن با کراوات توصیه می شود و حتما برای موارد رسمی کاربرد دارد. در سال های اخیر شدیدا معروف شده و برای افراد لاغر هم استفاده از آن توصیه می شود. آن را با کت های رسمی و تک رنگ به همراه کراواتی طرح دار ست کنید، پوشت و کفش های کالج هم به همراه آن توصیه می شود.

  چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟  
  چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

یقه های دکه دار (تصویر راست)

از اسمش پیداست، این یقه مستقیما به وسیله ی دو دکمه به بدنه ی پیراهن متصل می شود و بدون کراوات هم قابل پوشیدن است. آن را با بوت و شلوار کتان خاکی ست کنید.

   چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟    چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

مطالب مرتبط:

1- چگونه مانند یک جنتلمن لباس بپوشیم؟

2- آقایان برای کنسرت چی بپوشم؟

3- اکسسوری های مردانه ی مورد علاقه ی همسرتاندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :