مدیر سایت در
0

سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

یکی از اکسسوری هایی که همه آقایان باید در کمد خود داشته باشند کراوات است. اما ست کردن کراوات با کت و شلوار و یا پیراهن مناسب کار سختی است. سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات کدام است؟

۱- طرح

۲- رنگ

۳- پهنا

سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

۱- انتخاب طرح کراوات

کراوات‌های مردانه معمولا دارای طرح های متنوعی اند که بسته به نوع طرح کت و شلوار و یا پیراهن انتخاب می شوند. کراوات‌ها معمولا با طرح های شطرنجی، راه راه و گلدار و … وجود دارد. در انتخاب طرح کراوات به این نکته توجه داشته باشید که طرح پیراهن و کراوات یکسان نباشد. همچنین یکی دیگر از انتخاب های شما می تواند استفاده از کراوات‌های ساده و بدون طرح است که البته چندان رایج نمی باشد و تنها در مراسم های خاص از آن استفاده می شود.

سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

۲- انتخاب رنگ کراوات

نکته ای که در انتخاب رنگ کراوات‌ها باید به آن توجه کنید، رعایت هارمونی آن با سایر لباس هایتان است. یکی از مهم ترین این لباس ها، کت و شلوار شما است. البته نکته ای که وجود دارد آن است که همواره نباید به فکر ست کردن آن با همه لباس هایتان باشید و گاهی اوقات دل را به دریا زده و به دنبال مثال نقض باشید؛ البته اگر اعتماد به نفس کافی دارید.

سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

۳- پهنا کراوات 

پهنا مانند رنگ و طرح دارای اهمیت فوق العاده ای نیست. ضخامت کراوات‌های استاندارد ۳٫۵ اینچی است و ضخامت کمتر از ۳ اینچ را باریک و بیشتر از ۳٫۷۵ اینچ را ضخیم می نامیم. به یاد داشته باشید که با توجه به فیزیک بدنی و همچنین سن و سال خود به انتخاب انواع  باریک و یا ضخیم بپردازید ولی به یاد داشته باشید که پیشنهاد کارشناسان چی بپوشم همواره استفاده از کراوات‌های استاندارد است. اگر چاق هستید هرگز از کراوات‌های باریک استفاده نکنید چرا که ظاهر شما را مسخره جلو می کند.

مطالب مرتبط:

۱- افزایش جذابیت با انتخاب مناسب رنگ لباس

۲- گام هایی عملی در انتخاب کراوات

۳- آموزش بستن گره کراوات ویندسوردیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :