سارا هنجنی در
0

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

اگه تو کمد لباساتون یک شلوار کتان خاکی ندارید باید بگم که اشتباه بزرگی رو مرتکب شدید. این رنگ شلوار بدون شک یکی از بهترین رنگ های برای روزهای تابستانی است. اما سوالی که شاید تو ذهنتون بیاد اینه که چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟ و یا چجوری خوشتیپ تر میشم؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

اگه بخواید تاریخچه ای از شلوار خاکی بدونید باید بهتون بگم که این شلوارها ابتدا در ارتش های کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفته و به عنوان یک رنگ کسل آور شناخته میشده! اما حالا بیش از 20 طیف رنگ از این رنگ وجود داره. این رنگ رو می تونید به راحتی با یک پیراهن مردانه سفید و یا آبی به خوبی ست کنید و خوشتیپ هم بشید.

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

1- شلوار کتان خاکی و بلوز

یکی از تیپ هایی که می تونید با شلوار خاکی تون ست کنید یک بلور طرح دار است (حالا میتونه راه راه باشه و یا شطرنجی)، کمربند و کفش قهوه ای نیز که جز لاینفک تیپی است که شما انتخاب کردید.

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

2- شلوار کتان خاکی و پیراهن مردانه آبی

ست کردن رنگ خاکی و آبی با هم فوق العاده است. و میتونه برای محل کار نیز مناسب باشه اما باید توجه داشته باشید که اگه قصد رفتن به یک مصاحبه شغلی رو دارید بهتره از شلوارهای تیره تر استفاده کنید و اگه به هر دلیلی چنین امکانی نداشتید باید حتما شلوارتان را به خوبی اتو بزنید. چرا که معمولا شلوارهای کتان خیلی خوب اتو نمی شوند.

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

3- شلوار خاکی و بلوز مشکی

هر چند که ترکیب مشکی و خاکی دیگه از مد افتاده ولی می تونید به عنوان یه تیپ جدید بهش نگاه کنید البته بدونید که این تیپ خیلی مناسب روزهای گرم نیست و بهتره در پاییز و زمستون ازش استفاده کنید.

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

4- شلوار خاکی و لباس لایه ای پوشیدن

راستش من خودم از تیپ های اینجوری خوشم میادش شما رو نمیدونم. یه تی شرت سفید ساده و یک پیراهن جین رو با یک شلوار خاکی خیلی ساده می تونید ست کنید.

چجوری با شلوار کتان خاکی تیپ بزنم؟

5- شلوار خاکی و تیپ اسپرت

شلوار خاکی از اون دسته رنگ هایی است که خوراکه تیپ های کژواله! یه پیراهن چهارخونه با یقه باز میتونه شما رو جذاب و خوش تیپ نشون بده.

مطالب مرتبط:

1- تیپ غیر رسمی با کت و شلوار خاکی

2- آقایان: راه و رسم پوشیدن جین

3- چگونه کت و شلوار مشکی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :