مدیر سایت در
0

شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات

شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات

خیلی از آقایان در جامعه ایرانی علاقه ای به زدن کراوات ندارند و یا آن را مطابق فرهنگ خود نمی دانند به هر دلیل و سلیقه ای که دارید کارشناسان چی بپوشم شما را کمک خواهند نمود تا خوشتیپ تر از قبل بشید.  با مقاله شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات با ما همراه باشید. 

شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات

1- به محیط خود توجه داشته باشید

قبل از هر چیز یک توصیه به شما خواهیم نمود و آن این است که اگر قصد رفتن به یک مجلس بسیار رسمی مانند عروسی و یا جلسه ای که در آن مهمانان خارجی حضور دارند، را دارید حتما  کراوات بزنید ولی اگر باز هم قصد استفاده از کراوات را ندارید حتما پیراهن سفید و یا آبی روشن  را انتخاب کنید تا جایی که امکان دارد ظاهر رسمی داشته باشید.

به یقه پیراهن تان توجه کنید

2- به یقه پیراهن تان توجه کنید

نقش یقه پیراهن تان بدون استفاده از کراوات دو چندان مهم تر خواهد شد.  یقه پیراهن های مردانه معمولا در قسمت انتهایی خود دارای کلیپس پلاستیکی است که به نگه داشتن فرم یقه کمک می کند.  اگر هزینه شست وشو در خشکشویی برایتان خیلی مهم نیست بهتر است که پیراهن های کثیف خود را به آن ها بسپارید، معمولا آن ها از آهار برای فرم دادن یقه استفاده می کنند.  ولی اگر در منزل، خودتان پیراهن هایتان را شستشو می کنید قبل از اتو زدن یقه مقداری آب را بر روی یقه اسپری نمایید.

یک دکمه پیراهن را باز بگذارم یا دو دکمه را؟

3- یک دکمه پیراهن  را باز بگذارم یا دو دکمه را؟

باز کردن دکمه پیراهن ظاهر شما را غیر رسمی تر خواهد نمود. تعداد دکمه هایی که باز خواهید گذاشت رابطه مستقیمی با میزان اعتماد به نفس شما خواهد داشت. همچنین اگر بر روی پیراهن خود کت به تن می کنید می توانید گزینه دوم یعنی باز گذاشتن دو دکمه را انتخاب کنید. اساسا استفاده از کت سبب می شود که دست شما برای باز گذاشتن دکمه پیراهن تان بازتر باشد.

زیر پیراهن مناسب به تن کنید

4- زیر پیراهن مناسب به تن کنید

بسیاری از کارشناسان مد و فشن اعتقاد دارند که حتما زیر پیراهن تان حتما زیر پیراهنی به تن کنید. همچنین از زیر پیراهن هایی استفاده کنید که یقه آن ها V شکل باشد تا هنگامی که دکمه ها رو باز بگذارید. اما به نظر بنده حامد فردوس آرا موسس وب سایت چی بپوشم پوشیدن زیر پیراهن مشکلاتی را برای تان بوجود خواهد آورد؛ به عنوان مثال افتادن سایه لباس زیر بر روی پیراهن تان به همین دلیل بنده استفاده از زیر پیراهن را چندان توصیه نمی کنم.

بر روی اکسسوری هایتان تمرکز کنید

5- بر روی اکسسوری هایتان تمرکز کنید

هنگامی که از کراوات استفاده نمی کنید اهمیت سایر اکسسوری هایتان دو چندان می شود.

* پوشت (دستمال جیبی)

به ما اعتماد کنید این تکه پارچه واقعا غوغا می کند. در این پست به معرفی انواع تا زدن پوشت پرداخته ایم.

* دکمه سر دست

در مورد انتخاب دکمه سر دست قبلا با شما صحبت کردیم. اما توجه داشته باشید که دکمه سر دست انتخابی تان خیلی هم پر زرق و برق نباشد.

* ساعت مچی 

اگر ساعت مچی تان بند چرمی است که باید با کمربند و کفش تان ست نمایید و اگر فلزی است که باید با سگک کمبربند و دکمه سرآستین تان ست نمایید.

مطالب مرتبط:

1- اصول شیک پوشی مردان و زنان

2- شیک پوشی با شلوار جین

3- عینک آفتابی شما تیپ شخصیتی شما را مشخص می کند!دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :