3 روش محبوب تا زدن دستمال جیب

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۹

توسط مدیر سایت

3 روش محبوب تا زدن دستمال جیب

دستمال جیب کت نیز دقیقا مانند کراوات یکی از اکسسوری هایی است که هیچ گاه از مد نمی افتد! این تکه پارچه کوچک می تواند تاثیری شگفت انگیز بر خوشتیپ تر شدن شما داشته باشد. نکته ای که در مورد دستمال جیب کت و شلوار جالب است بدانید این است که الزامی به ست کردن آن با رنگ کراوات خود ندارید. در این مقاله کارشناسان چی بپوشم به معرفی چند روش تا کردن دستمال جیب می پردازند با ما همراه باشید. 

روش تا زدن دستمال جیب (مدل کلاسیک)

1- روش تا زدن دستمال جیب (مدل کلاسیک)

تا زدن دستمال جیب به روش کلاسیک یکی از ساده ترین و در عین حال شیک ترین حالات است. از این مدل هم می توانید در مهمانی های رسمی و هم غیر رسمی استفاده کنید البته اولویت را به مجالس رسمی بدهید، همچنین این روش بستن دستمال جیب برای دستمال هایی مناسب است که تک رنگ می باشند.

روش تا زدن دستمال جیب (مدل کلاسیک)

روش بستن دستمال جیب / پوشت

1- ابتدا دستمال جیب را بر روی یک سطح صاف پهن کنید.

2- دستمال را از طولش تا کنید.

3- یکبار دیگه از انتها تا قسمت بالایی دستمال را تا بزنید.

4- مجددا از طول تا زده و آن را درون جیب کت خود قرار دهید.

روش تا زدن دستمال جیب (مدل تاج)

2- روش تا زدن دستمال جیب (مدل تاج)

تا زدن دستمال جیب به سبک تاج یکی از زیباترین و در عین حال ساده ترین انواع تا زدن دستمال جیب است. این مدل بیشتر برای مهمانی های دوستانه مناسب است.

روش تا زدن دستمال جیب (مدل تاج)

روش بستن دستمال جیب

1- ابتدا دستمال جیب را بر روی سطحی صاف پهن نموده و سپس از مرکز پارچه آن را بلند کنید.

2- سپس به کمک انگشت شست خود دستمال را به به صورت دایره وار بچرخانید.

3- سپس بخش انتهایی دستمال که در درون دستانتان است را به سمت بالای دستمال جیب تا کنید.

روش تا زدن دستمال جیب (مدل گل)

3- روش تا زدن دستمال جیب (مدل گل)

این مدل از تا زدن دستمال جیب یکی از رایج ترین و در عین حال رسمی ترین حالت هایی است که می توانید از آن در مصاحبه های شغلی و کاری از آن استفاده کنید.

روش تا زدن دستمال جیب (مدل گل)

روش بستن دستمال جیب

1- ابتدا با کمک انگشت شست و اشاره دست چپ خود حلقه را ایجاد نمایید، سپس دستمال جیب را  بر روی این حلقه پهن نمایید.

2- به کمک شست دست راست خود دستمال را درون حلقه ایجاد شده توسط دست خود کرده و باقی دستمال را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

نکته مهم: دستمال جیب یکی از اکسسوری های کوچک و با تثیری شگرف بر ظاهر شماست. بنابراین یادتان نرود که اگر قصد استفاده از کت و شلوار و یا کت تک را داشتید این بار حتما از آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- آقایان چگونه اکسسوری های مناسب خود را انتخاب کنند؟

2- سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

3- سه گام تا انتخاب طرح، رنگ و ضخامت کراوات

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است