محمد رضا اهوارکی در
0

این فیگور مردانه برای عکس اشتباه است

این فیگور مردانه برای عکس اشتباه است

این حالت دقیقا شبیه به حالت داک فیس (لب های غنچه شده) برای خانم ها حین عکس گرفتن است که برای مدتی سوژه ی شبکه های اجتماعی نیز بود و حالا این ژست را میان سلبریتی ها نیز مشاهده می کنیم. با ما همراه باشید تا دلیل استفاده نکردن از آن را به شما بگوییم.

single_content ad banner

آقایان ما درکتان می کنیم، همیشه وقتی از شما می خواهند که یک عکس سریع بگیرید اولین ژستی که به نظر شما می آید این ژست است. شاید با اینکار می خواهید تواضع یا حس سادگی خودتان را بیان کنید. ولی این قضیه را بدانید که هیچ چیزی بیشتر از این ژست و عادتی که میان تقریبا تمام آقایان جا افتاده است نمی تواند کل استایل زیبای شما را خراب کند.

این حالت به صورت ناخودآگاه زمانی به مغز ما خطور می کند که جلوی دوربین قرار می گیریم و با خود می گوییم “خوب حالا با دستانم چه کنم؟”. بین گیر دادن دست ها به شلوار، جلوی دهان گرفتن آنها، نگه داشتن به صورت دعاگونه و یا این حالت سریعا این حالت را انتخاب می کنید. برخی فیگورهای خاص مثل فیگور استیو جابز که دست را روی چانه می گذاشت هم که کمی غیر معقول به نظر می رسد. پس انتخاب های شما بسیار محدوده و باید به دنبال راهی باشید.
دوباره می گویم که ما درک می کنیم که این یک حالت تعادلی است و به نوعی زبان بدن نیز محسوب می شود و از خیلی ژست ها مثل قرار دادن دست در نزدیکی کشاله ی ران بهتر است. پس بنظر شما چه راه جایگزینی بهتر است؟
به نظر ما بهتر است کمی در این زمینه خودشیفته و نارسیستیک عمل کنید و سعی کنید اولا حواستان را به دوربین زیاد جلب نکنید و لبخند های واضح بزنید و تا جایی که ممکن است خود را در حال صحبت کردن با دیگران نشان دهید و یا خندیدن. ژست نگیرید، این بهترین کار ممکن است.
نکته ی کلیدی داشتن عکسی خوب داشتن عکسی نه جدی و نه جلف است. می توانید به دوربین زل بزنید و دست ها آزاد باشند و یا افراد کنار دستی را در آغوش بگیرید و از این جمله کارها.
مطالب مرتبط:دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :