محمد رضا اهوارکی در
0

آقایان لاغر چگونه لباس بپوشند؟

آقایان لاغر چگونه لباس بپوشند؟

یکی از مهم ترین مشکلات و موانعی که بسیاری از آقایان لاغر و ضعیف و جسه با آن مواجه می شوند پیدا نکردن لباس مناسب است. آقایان لاغر چگونه لباس بپوشند؟ با ما همراه باشید.  

single_content ad banner

۱- از پوشیدن لباس هایی که شما را شل و ول نشان می دهند دوری کنید

مطمئنا تا به حال متوجه شده اید که چه مدل هایی به شما می آیند و چه مدل هایی نمی آیند. اگر تا کنون این قضیه را متوجه نشده اید به شما می گوییم. شلوار جین ها و تیشرت های تنگ مناسب بدن شما نیستند. شما باید شروع کنید به ساختن شخصیتی جدی و قوی. از این رو از پوشیدن شلوار های خیلی تنگ و چسبان و یا گشاد دوری کنید. برای بالاتنه نیز به همین منوال است. باید به دنبال لباس های اندازه ی بدنتان بگردید. یک سایز بزرگ تر از آنچه تا کنون انتخاب می کردید.

آقایان لاغر چگونه لباس بپوشند؟

۲- به دنبال موردی باشید که تیپ شما را هوشمندانه تر نشان می دهد 

برای مثال بلیزر یا کت یکی از این موارد است. شما به محض پوشیدن یک کت متوجه تغییر عظیمی در تیپ و شان خودتان می شوید. دلیل آن هم این است که کت شانه های شما را عریض تر نشان می دهد و باعث می شود هیکل شما زیباتر به نظر برسد. در بعضی شلوار جین ها نیز ما این قضیه را مشاهده می کنیم.

آقایان لاغر چگونه لباس بپوشند؟

۳- لباس پوشیدن لایه ای مخصوص هیکل آقایان لاغر اندام است 

لایه ای لباس پوشیدن همیشه به معنی پوشیدن ۸ تیشرت روی هم نیست. اینگونه که شما در تابستان تبخیر می شوید! منظور ما از لایه ای پوشیدن پوشیدن لایه های نازک و نازک تر است به نحوی که فقط حجم هیکل شما بهبود یابد. پس بهتر است که لایه ها را تا ۲ یا ۳ لایه افزایش دهید و در عوض طوری تیپتان را لایه بندی کنید که تمام لایه های آن به راحتی قابل دیده شدن باشند. اگر در تابستان تیپ لایه ای می زنید سعی کنید رنگ های آن روشن باشند. همچنین رنگ ها را در یک خانواده انتخاب کنید. شما که نمی خواهید شبیه رنگین کمان دیده شوید؟!

آقایان لاغر چگونه لباس بپوشند؟

۴- به دنبال لباسی باشید که به بدن شما حجم می دهند

راحت ترین کاری که آقایان لاغر اندام می توانند بکنند این است که به دنبال پوشاک با جنس مناسب باشند. به دنبال جنس هایی با وزن سبک و رنگی روشن و طرح دار باشید. این گونه می توانید به توهم ایجاد حجم در بدنتان کمک کنید. جنس های جین، مخمل و بافت این کار را برای شما انجام می دهند.

مطالب مرتبط:

1- چگونه لاغر به نظر برسم؟

2- لباس مناسب آقایان لاغرو قد بلند کدام است؟

3- ۷ استایل راحت برای لاغر به نظر رسیدندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :