کفش‌های مردانه راحتی مناسب برای محیط کار

می‌گویند با نگاهی به جلد کتاب می‌توان درباره محتوای آن قضاوت کرد، اما با نگاه به کفش‌های یک مرد می‌توان درباره شخصیت او قضاوت کرد. بنابراین شما باید برای محیط کاری بهترین کفش‌های خود را بپوشید تا مورد قضاوت نادرست قرار نگیرید از طرف دیگر راحتی در کفش نیز اهمیت زیادی دارد و باید بین این دو جنبه تعادل برقرار شود، کفش‌های مردانه راحتی مناسب برای محیط کار را در این مطلب بشناسید.

ad banner

کفش کالج

شاخص‌ترین انتخاب برای کفش مردانه راحتی که مناسب محیط کار باشد کفش کالج است. ساده‌ترین طرح های ممکن از این کفش را در رنگ‌های تیره و خنثی برای محیط کار انتخاب کنید تا در هماهنگی آن‌ها با لباس‌های دیگر دچار مشکل نشوید. کفش‌های کالج مردانه از جنس چرم یا جیر هم دوام بیشتری دارند و هم استایل بالاتری دارند. اگر قد کوتاهی دارید می‌توانید از مدل‌های پاشنه‌دار و لژدار کفش کالج برای محیط کار استفاده کنید.

 

کفش آکسفورد

اگر کار خود را تازه آغاز کرده‌اید و هنوز از شرایط محیط کاری خود چندان مطمئن نیستید پیشنهاد ما به شما کفش آکسفورد مردانه است. این کفش‌ها با استایل کلاسیک و راحتی‌ای که دارند کمک می‌کنند هم شیک و جدی به نظر برسید و هم به اندازه کافی راحت باشید و به فعالیت بپردازید.

کفش‌های مردانه راحتی مناسب برای محیط کار

بوت بنددار و رسمی

یکی دیگر از کفش‌های مردانه راحتی مناسب برای محیط کار بوت است. برخلاف آن چه که به نظر می‌رسد بوت‌ها مخصوص فصل‌های سرد نیستند و در طول سال می‌توان آن‌ها را پوشید. بوت‌های رسمی بنددار از جنس چرم و جیر هم راحت هستند و هم وقتی با شلوار رسمی پوشیده می‌شوند تفاوت آن‌ها با کفش‌های رسمی و معمولی چندان مشخص نیست.

کفش‌های مردانه راحتی مناسب برای محیط کار

 

 

مطالب مرتبط:

۱- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

۲- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

۴- راهنمای خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :