بهراد در
0

۷ استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

۷ استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

مد و فشن هم مثل هر علم دیگه ای قوانین خاص خودش رو داره و اگه اون قوانین رو دنبال کنی، می تونی خلاف چیزی که واقعیت هستش، دیدی که خودت دوست داری رو القا کنی. حتی لاغر بنظر رسیدن هم از این قاعده مستثنی نیست و شما می تویند با پوشیدن برخی لباس ها و نوعی آرایش به خواسته خودتون برسید. با چی بپوشم همراه باشید تا بدون زحمت لاغر بنظر بیاید.

single_content ad banner

بخور دیگه گیرت نمیاد، از شنبه شروع می کنم و یک شب که هزار شب نمیشه. صد در صد با تمامی این جملات آشنایی دارید. تمومشون رو هم با گوشت و خونت حس کردی.  الان هم بجای رژیم گرفتن اومدی ببینی اینجا چی نوشتم شاید بدردت بخوه. نه؟ حجالت هم نمی کشی؟ چرا بکشی؟ منم مثل خودت. اتفاقا این چند مورد رو رعایت کنی کاملا جوابه. نمی گم باربی میشی ولی از حالت مشابه پا گنده بودن هم در میای.

۱- سیاه بپوش

فکر کنم بیشتر از ۱۰۰ بار فقط خود من گفتم فقط سیاه و تیره. سبز فسفری و صورتی اگه به مزاجت خوش میاد، مشکله خودته و باید سعی کنی با لقب خرس مهربون خو بگیری. راه دیگه ای نداره.

7 استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

۲- خطوط عمودی

یه جورایی هیپنوتیزم محسوب میشه و کارش هم این هست که از حالت افقی ای که شکمت بهت میده به حالت عمودی تغییرش بدی. البته سعی کن هر دو رنگ سایه تیره داشته باشن. نیای صورتی و فسفری رو با هم ترکیب کنیا. حتی فسفری مشکی هم حرامه. حرااام.

7 استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

۳- ریشت رو درست بتراش

شنیدی میگن ریش باعث میشه چاقی زیاد معلوم نشه؟ سعی کن از شنیده هات هم استفاده کنی. ۶ تیغ کردن صورت برای امثال من و تو مثل این می مونه که همه رو دعوت کنیم ببینن چربی از شکم ما رد شده و الان به صورتمون هم رسیده. پس اینکر رو نکنیم و بجاش ریش اطراف چونه رو نگه دارید و نزدیک گوش رو کمتر کنید. همین کار رو با موهای سرتون بکنید. (خیلی واضحه و نیاز به توضیح نمی بینم)

7 استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

۴- قورباقه را قورت بده

ربطی نداره؟ خواستم ببینم حواست هست یا نه. آفرین، معلومه خیلی مصممی. سعی کنید تیشرت های یقه هفت جادار، زیبا و مطمئن بپوشید (در صورتی که هوا سرد بود) این کار حجم شما رو هم کمتر نشون میده.

7 استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

۵- طرح و شکلک ممنوع

من با عجقم قرار گذاشتم هر دو باید روی پیراهن مون قلب باشه و این جور حرفای مسخره رو بنداز کنار. پیراهن و تیشرت کاملا ساده و بدون طرح، چون طرح حجم رو خیلی بیشتر نشون میده. پس برای لاغر بنظر رسیدن حتما باید شکلک رو از زندگی روزمره خارج کنی.

۶- خودت رو بشناس

خیلی ها ممکنه بهت پیشنهاد بدن که این لباس رو بپوش بهت میاد و این جور حرفا ولی در واقع فقط خودت می دونی چه لباسی بهت میاد. هزار بار پوشیدی؟ مشکلی نیست ۲۰۰۰ هزار بار بپوش.

۷- گن لاغری بپوش

تا حالا کم حقه بکار بردیم برای اینکه لاغر بنظر بیایم، می توینم بدنمون رو سیکس پک هم نشون بدیم. همه هم باور می کنن. انواع مختلفی هست که معمولا زیر پیراهن می پوشن. این دیگه آخرین حربه برای لاغر بنظر رسیدن هستش. موفق و چاقی لاغر، باشی.

7 استایل راحت برای لاغر بنظر رسیدن

مطالب مرتبط:

۱- کیف لوازم آرایش مردانه شامل چه مواردی است؟

۲- انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

۳- آیا از راه های درمان لاغری به صورت اصولی و اساسی خبر دارید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :