انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۶

توسط محمد رضا اهوارکی

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

در چی بپوشم سعی ما بر این بوده که انتخاب پوشاک مختلف را با ترفندهای مختلف برای شما آسان تر و شیرین تر کنیم. در مورد پیراهن مردانه زیاد صحبت کرده ایم و در این مقاله نیز قصد داریم راهنمایی های لازم برای انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست به شما بکنیم. 

نقش رنگ چشم، مو و چهره در انتخاب پیراهن مردانه 

چهره، رنگ چشم و رنگ مو از مهمترین فاکتورهایی هستند که حین انتخاب یک بالاپوش باید به آن ها توجه کنید. متاسفانه اکثر آقایان با توجه به لباس‌های قبلیشان انتخاب می‌کنند و این موارد را در نظر نمی‌گیرند. در این میان دو فاکتور اصلی رنگ پوست و رنگ مو هستند. از طرفی رنگ چشم شما هم در رنگ پوست و مو تاثیر گذار بوده و نتیجتا یکی از سه فاکتور اساسی ما را تشکیل می‌دهد. بر اساس این سه فاکتور سه نوع کنتراست برای چهره آقایان در نظر می‌گیریم که به کمک آن‌ها به انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست می‌پردازیم.

  • کنتراست بالا
  • کنتراست پایین
  • کنتراست متوسط

آقایان با کنتراست چهره بالا

موی سخت و پوست سفید نوعی کنتراست در پوستشان ایجاد کرده است. مثال ساده آن آقایان با موی مشکی و پوست سفید هستند. نکته اساسی در تیپ زدن این آقایان متعادل کردن رنگ لباس‌ها و کنتراست صورتشان است. کت و شلوار طوسی تیره به همراه پیراهن سفید یا یک کت و شلوار خاکستری به همراه پیراهن یخی رنگ مناسب آن‌هاست. پیراهن‌های تیره و کت شلوارهای روشن مثل پیراهن آبی تیره و کت شلوار خاکستری روشن هم مناسب است ولی اعتماد به نفس بالایی نیاز دارد.

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

آقایان با کنتراست چهره پایین

در این افراد میان رنگ پوست و مویشان تفاوت زیادی حس نمی‌شود. پوستی روشن و مویی روشن دارند، البته آقایان کچل، آقایان با موی قرمز یا موی کم هم در این دسته قرار می‌گیرند. باید به دنبال تیپ‌های مونوکرومتیک باشند. در این آقایان پیراهن‌های آبی تیره و یا رنگ خاکی به همراه کت شلوار تیره بیشتر می‌آید. وقتی کت شلوارهای رنگ روشن مثل خاکستری روشن یا رنگ پوستی می‌پوشند باید پیراهن‌هایشان روشن باشند. رنگ سفید هم برای پیراهن اگر کت شلوارتان به اندازه ی کافی روشن است مورد قبول است.

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

آقایان با کنتراست چهره متوسط

اگر در دو دسته قبلی قرار ندارد حتما در این دسته هستید. آقایان با پوستی قهوه‌ای و موی تیره و یا پوستی روشن‌تر و موهای خاکستری و سفید در این گروه قرار دارند. با این وجود دسته زیادی از آقایان در این گروه قرار می‌گیرند. پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ‌های میانه نیست، شما می‌توانید با هرکدام از دو گروه بالا خودتان را وفق دهید و از ترکیب رنگ آنها پیروی کنید.

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

آقایان با موی تیره و پوست قهوه ای می توانند شبیه به افراد با کنتراست چهره ی بالا لباس بپوشند. نه تنها مثل آن ها بلکه با دستی باز تر در انتخاب هایشان. مثلا یک فرد با موی تیره رنگ و چهره ی تیره رنگ می تواند کت شلواری تیره به همراه پیراهنی سفید بپوشد. از طرفی لباس پوشیدن شبیه به افراد با کنتراست چهره ی پایین هم مناسب شماست مثل بلیزر شتری و پیراهن سفید. آقایان با پوست روشن و موی روشن هم همین مزیت ها را دارا هستند. آقایان با رنگ چهره ی روشن و موی خاکستری هم به همین نحو انتخاب های زیادی خواهند داشت.

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست برای آقایان با کنتراست متوسط شاید خیلی هم مطرح نباشد! چرا که این افراد نسبت به دو نوع دیگر دست بازی را برای انتخاب پیراهن های مردانه با رنگ بندی متنوع را دارند.

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

مطالب مرتبط:

1- راهنمای انتخاب پیراهن مردانه مناسب

2- اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

3- آقایان: چگونه با پیراهن جین تیپ معرکه بزنیم؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است