محمد رضا اهوارکی در
0

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

اگر از هواداران دو آتیشه چی بپوشم باشید حتما می دونید که اندازه بودن لباس چه اهمیتی دارد! و در حقیقت هم اولویتی بالاتر از اندازه بودن لباس وجود ندارد. با همه ی این ها شاید لباس شما دقیقا فیت بدنتان نباشد. این نکته را چگونه باید فهمید؟ در این مقاله همراه ما باشید تا اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه برایتان روشن کنیم. 

۱- کمر پیراهن

وقتی پیراهن مردانه در قسمت کمر به خوبی دوخته شده نباشد وقتی آن را داخل شلوار می گذاریم مقداری پارچه ی اضافه در قسمت بالای کمربند خودنمایی می کند و آویزان می شود. این یکی از رایج ترین و البته نابخشودنی ترین اشتباه در انتخاب پیراهن است.

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

۲- چتر نجات

پارچه ی اضافه ای که از پشت شما بیرون می زند مانند حالتی است که باد شده است و حجیم. این اشتباه از آن اشتباهاتی نیست که بتوان راحت از کنارش گذشت. این پیراهن اصولا اندازه ی بدن شما نیست.

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

۳- اندازه نبودن بازوها

وقتی پیراهن شما در قسمت زیربغل و یا بازوها اندازه نباشد این اتفاق رخ می دهد. قسمت بازوی شما شبیه به لانه ی پرندگان می شود و دلیل آن هم پارچه ی اضافه ایست که در قسمت بازو به کار رفته است. این پیراهن نیز اساسا سایز تن شما نیست.

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

۴- آستین های گشاد

آستین هایی که در آنها پارچه ی زیادی به کار رفته باشد نتیجه اش آویزان شدن و شل شدن است. گویی شما شبیه دزدان دریایی دهه ی ۷۰ میلادی شده اید.

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

۵- چروک شدن پیراهن

فرض کنید بعد از مهمانی که به خانه بازگشته اید کراوات خود را باز می کنید، پیراهن را از داخل شلوار بیرون آورده و ناگهان متوجه چروک روی آن می شوید. دلیل آن هم چیزی نیست جز پارچه ی اضافه ای که کارخانه ی تولید پیراهن می توانست کوتاه کند. برندهای معتبر معمولا از اتفاق افتادن همچین حالتی جلوگیری می کنند و از قبل برای آن تدبیری چیده اند.

اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

برای خرید پیراهن مردانه این 5 مورد را رعایت کنید و اگر سوالی دارید در بخش نظرات منتظر شما هستیم.

مطالب مرتبط:

1- تقویت مهارت اتو کشیدن پیراهن

3- بایدها و نباید های پیراهن چهارخانه

3- این چهار پیراهن مردانه را تهیه کنیددیدگاه شما

Hadilo در تاریخ 24 فوریه 2017

اندازه بودن سرشانه ها رو از قلم انداختید.
کم یا زیاد بودن سر شانه ها یکی از مهمترین عوامل در انتخاب پیراهن می باشد.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :