آقایان با موهای جو گندمی چه رنگ لباسی بپوشند

با اینکه بعضی از آقایان از سفید شدن موهای خود هراس دارند ولی باید این نکته را در نظر داشته باشند که موهای جو گندمی باعث جذاب‌تر به نظر رسیدن آن‌ها خواهد شد. در این مقاله می‌خواهیم بهترین و بدترین رنگها را برای آقایان با پوست روشن و موهای جو گندمی معرفی کنیم. آقایان با موهای جو گندمی چه رنگ لباسی بپوشند؟

ابتدا، رنگهایی که نباید از آنها استفاده کنید.

رنگهای خنثی و ملایم

باید از طیف رنگ‌هایی که خیلی به رنگ پوست یا موی شما نزدیک است دوری کنید. رنگ‌هایی مثل بژ، کرم، طوسی کمرنگ، خاکی و …. این نوع از رنگ‌ها جذابیت‌تان را از بین می‌برند و رنگ و رویی خنثی پیدا خواهید کرد و رنگ پریده به نظر می‌رسید.

آقایان با موهای جوگندمی چه رنگ لباسی بپوشند

رنگ‌های غنی پاییزی

رنگ‌های پاییزی اشباع شده (مانند سبز زیتونی، ارغوانی کبود و خرمایی) رنگ چهره‌تان را متعادل می‌کند و شادابی جوانی به چهره‌تان می‌بخشد. پس ژاکت‌تان را تیره، پیراهن را روشن و کراوات‌تان رنگی میانه این دو انتخاب کنید.

آقایان با موهای جوگندمی چه رنگ لباسی بپوشند

آبی روشن

اگر موی جوگندمی و پوست روشنی دارید، در لباس‌هایی با رنگ‌های کنتراست کم بهتر به نظر می‌رسید. لباس‌های تک رنگ همیشه گزینه مناسبی برای شما است. هم چنین رنگ‌های تیره نیز در صورت کنتراست پایین اینگونه هستند. مثلا یک انتخاب خوب می‌تواند پوشیدن یک کت پشمی کشمیری به رنگ مشکی زغالی روی یقه اسکی کشمیری مشکی باشد.

آقایان با موهای جوگندمی چه رنگ لباسی بپوشند

از رنگ خاکستری نترسید

معمولا آقایان با بالارفتن سن‌شان و تغییر رنگ مو سعی دارند از رنگ خاکستری دوری کنند چون تصور می‌کنند که مسن‌تر به نظر می‌رسند. باید بگوییم که این تصور اشتباه است. رنگ خاکستری رنگی مردانه، سرسنگین و انتخابی عاقلانه است.

آقایان با موهای جوگندمی چه رنگ لباسی بپوشند

چیزی که بیشترین اهمیت را دارد این است که همه پوشش‌تان با هم هماهنگ باشد. به یاد داشته باشید که لباسی شما را مسن نشان نمی‌دهد مگر اینکه نامتناسب با اندام شما و بزرگتر از حد معمول باشد.

مطالب مرتبط:

1- چگونه در ۴۰ سالگی لباس بپوشیم؟ قسمت اول

2- انتخاب پالتوی مردانه مناسب

3- خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

فهیمه نیکخواه
نویسنده: فهیمه نیکخواه


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :