انتخاب پالتوی مردانه مناسب

انتخاب پالتو به نظر کار آسانی می‌رسد، ولی اگر در انتخاب آن دقت نکنید، و مناسب با سن شما نباشد، باعث ناموزون به نظر رسیدن استایل‌تان می‌شود. ما در این پست، پیشنهادهایی برای شما داریم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. انتخاب پالتوی مردانه مناسب برای فصل زمستان.

انتخاب پالتوی مردانه مناسب

زمانی که شما قصد دارید بر روی کت و شلوار خود، پالتو به تن کنید. دقت داشته باشید که رنگ پالتو با کت و شلوارتان، در یک تونالیته رنگی نباشند. و سعی کنید رنگ پیراهن زیرین و یا کروات‌تان را با پالتوی خود ست کنید. که باعث زیبایی بیشتر ست شما می‌شود.

چه نوع پالتویی برای پوشیدن بر روی کت و شلوار مناسب است؟ آیا به این سوال فکر کرده‌اید؟ در ابتدا باید به این موضوع توجه کنید که چه مدل کت و شلوارهایی به تن می‌کنید، تا با توجه به آن‌ها پالتوی مناسب آن را نیز تهیه کنید.  چندین مدل مختلف پالتو را امتحان کنید تا مطمئن شوید، کدام با استایل شما سازگار است و با آن احساس راحتی می‌کنید. اگر به این فاکتور‎ها دقت نکنید، نمی‌توانید پالتوی مناسبی را انتخاب کنید.

انتخاب پالتوی مردانه مناسب

افراد باهوش می‌دانند که یک پالتو برای پوشیدن به همراه تمام کت و شلوارهایشان کافی نیست. پالتویی که برای رفتن به محل کار یا پیاده‌ روی‌های روزانه استفاده می‌کنید با پالتوهای رسمی و شیک مخصوص مهمانی‌ها و مراسم‌های مجلل تفاوت دارند.

اگر به دنبال پوشیدن پالتوهای کلاسیک هستید. از پالتوهای نسبتا کوتاه و دکمه‌دار استفاده کنید که بر روی تمام کت و شلوارهای شما جلوه ویژه‌ای دارد. اگر روز خود را در محیط آزاد سپری می‌کنید یا به دنبال پالتویی گرم برای تعطیلات آخر هفته هستید، از پالتو‌های ژاکت مانند که در لایه زیرین‌شان دارای پشم هستند و به همین علت دارای گرمای زیادی هستند، استفاده کنید.

اگر به دنبال ترکیبی از کت‌های کلاسیک و هم چنین گرم هستید. این پالتوها بسیار مناسب هستند، زیرا هم طرح کلاسیک خود را حفظ کرده‌اند و بسیار رسمی هستند و همچنین جنسی از پشم دارند و می‌توان گفت دو کارایی را به طور هم زمان دارا هستند و جزو استاندارد‌ترین پالتو‌ها محسوب می‌شوند زیرا برای روزهای سرد زمستان بسیار مناسب هستند.

انتخاب پالتوی مردانه مناسب

اگر به جای کت و شلوار، پیراهن یا تی‌شرت به تن کرده‌اید، استفاده از کاپشن مناسب‌تر از پالتو است. کاپشن‌ها انواع مختلفی دارند، پس در انتخاب، گزینه‌های متفاوتی در دست دارید. و برای هر موقعیتی، مناسب با استایل خود، می‌توانید بهترین کاپشن را انتخاب و به تن کنید.

اکنون به اورکت‌ها می‌رسیم. و باز همه چیز به شما بستگی دارد، که چه نوع  لباسی مورد علاقه‌تان است. اورکت‌ها نیمه رسمی محسوب می‌شوند و گرمای لازم را نیز دارا هستند.

در ادامه برای راهنمایی بیشتر شما، باید بگوییم از تمام رنگ‌ها و مدل‌ها می‌توانید بهره ببرید. به شرط  آن که، در ست لباس خود و ترکیب آن با پالتو دقت و ظرافت لازم را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

1- نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی

2- انواع پوتین مردانه زمستانی و تاریخچه آن‌ها

3- ۱۰ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :