۳ کفش مردانه مناسب برای کت و شلوار تابستانی

0

اگر جزو آقایانی باشید که همیشه کلاسیک می‌پوشند و به جز کت و شلوار به هیچ لباس دیگری فکر نمی‌کنند باشید، با فرا رسیدن تابستان باید کمی تغییر در لباس و کفش خود بوجود بیاورید تا توان تحمل گرمای طاقت فرسا را داشته باشید. ۳ کفش مردانه مناسب برای کت و شلوار تابستانی عنوان مقاله‌ای است که چی بپوشم برای شما در نظر گرفته است. 

هر چند کفش آکسفورد و کفش بروژ انتخابی چهار فصل بوده و شما همیشه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، اما در این مقاله قصد داریم بیشتر به انتخاب‌های تابستانی برای شما اشاره کنیم.

۱- کفش جیر مردانه

شاید فکر کنید که کفش جیر را فقط باید در زمستان پوشید و تابستان فصل مناسبی برای این جنس از کفش مردانه نیست. اما این مدل کفش را می‌توانید با کت و شلوار تابستانی خود ست کنید، رنگ‌های روشن تر با کفی لاستیکی برای کت و شلوار روشن و رنگ‎های تیره با کفی چرم برای کت و شلوار تیره مناسب خواهد بود.

کفش جیر مردانه

۲- کفش راحتی مردانه

اگر به فکر این هستید که ساق پا هوای بیشتری بخورد و احساس خنکی بیشتری بکنید، این مدل کفش مردانه (Loafers) را بپوشید. همچنین برای اینکه پای شما در کفش بو بد نگیرد می‌توانید جوراب مخفی برای کالج را انتخاب کنید.

کفش راحتی مردانه

۳- کتانی سفید مردانه

شاید گاهی اوقات نیاز است که برخی از قوانین مد و فشن را بشکنید! پوشیدن کتانی سفید با یک دست کت و شلوار کتان یکی از این قوانین است. اگر در تابستان همچنان تمایل دارید که کت و شلوار بپوشید، می‌توانید با یک کتانی سفید ظاهر خود را نه آنقدر رسمی و نه آنقدر غیر رسمی کنید.

کتانی سفید مردانه

مطالب مرتبط:

۱- امسال تابستان این ۱۵ کفش ورزشی مردانه مد است

۲- اصول ست کردن شلوار کتان و کفش مردانه

۳- ۹ مدل کفش مردانه چرم از برند مارک مک نیری

۴- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانه

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

مرسانا در تاریخ 16 ژوئن 2017

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :