نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی

به جرات می‌توان گفت که ایتالیایی‌ها می‌دانند چگونه لباس بپوشند، برای دهه‌ها آن‌ها رهبران مد جهان بوده‌اند. انتخاب رنگ‌ها نقش عظیمی در مد‌های لباس ایتالیایی بازی می‌کند و با استفاده از چند ترفند ساده و الگو‌گیری از سبک پوشش ایتالیایی می‌توان به تناسب بسیار زیبایی در پوشیدن لباس‌های روزمره مخصوصا پوشش کت و شلوار رسید. در این مقاله نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی خواهیم داشت. 

نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی

به عنوان مثال رنگ‌های آبی تیره و مشکی از رنگ‌های عالی کلاسیکی برای کت و شلوار هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار‌اند و در موقعیت‌های معمولی و یا حتی رسمی می‌توانید از آن استفاده کنید و یا رنگ کرم از رنگ‌هایی است که ممکن است در انتخاب‌ها ما را خیلی به خود جذب نکند ولی کت و شلوار کرم رنگ با دکمه های تک و یا دوبل در فصل‌های گرم یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای یک مرد ایتالیایی خوش پوش است.

نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی

رنگ طوسی روشن یکی از رنگ‌های پیشرو برای پوشش مردانه بوده است تا جایی که با نگاهی به لباس آقایان در هفته‌های مد در جهان، می‌توان فهمید که رنگ طوسی سهم بزرگی در رنگ‌های محبوب کلاسیک دارد.

نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی
علاوه بر انتخاب مناسب رنگ‌ها، اکسسوری‌هایی مانند دستمال گردن، دستمال جیبی، دستبند و ساعت مچی نقش مهمی در استایل یک مرد ایتالیایی دارد. اضافه کردن چیزی شبیه دستمال گردن ظاهرتان را جذاب‌تر و زیباتر نشان می‌دهد، مهم نیست که از چه رنگی برای دستمال گردن استفاده کنید، انتخاب رنگ آن می‌تواند هیچ تناسبی با پوشش لباستان نداشته باشد.

نگاهی به سبک لباس‌های مردانه ایتالیایی

شاید شما علاقه‌ای به بستن ساعت مچی نداشته باشید، اما برای یک مرد خوش پوش ایتالیایی استفاده از ساعت به همراه دستبند در هر دو مچ دست بسیار جذاب و مناسب است. دستمال جیبی یکی دیگر از چیزهایی است که می‌تواند با رنگی متفاوت جلوه خیره کننده‌ای به ظاهر شما بدهد.
در هر صورت انتخاب با شماست، مطمئننا با الهام‌گیری از ظاهر مردهای ایتالیایی می‌توانید ایده‌های زیادی برای بهتر دیده شدن و جذابیت ظاهری پیدا کنید.

مطالب مرتبط:

1- نکات انتخاب شلوار جین مردانه

2- راهنمای پوشیدن لباس‌های بافتنی مردانه

3- ۵ روش ست کردن کت و شلوار آبی کاربنیدیدگاه شما

ناصر محمدزاده در تاریخ 19 ژانویه 2017

سلام یه سوالی داشتم یه کن تک میخواستم بگیرم بین دو رنگ نمیدونم چه رنگی بگیرم یکی طوسی روشن فیلی و یکی هم همین ابی تیره میخواستم یه چیز متفاوت باشه و با اکثر چیز ها ست بشه شما از طرفی رنگ ابی رو هم خیلی دوست دارم به غیر از سرمه ایی و ابی کاربنی میخواستم بدونم پیشنهاد شما چیه ممنون میشم ازتون اگه راهنماییم کنیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :