معرفی جدیدترین بافتنی مردانه و روش های ست کردن آن

پوشیدن لباس گرم در طول زمستان از ضروریات برای همه افراد محسوب می‌شود. لباس‌های بافتنی مردانه تنوع چندانی ندارد و تنها به ژاکت و پلیور محدود می‌شود اما همین تعداد محدود نیز باید در کمد لباس هر مردی وجود داشته باشد تا به عنوان لایه‌های لباس در فصل سرما به کار رود. راهنمای پوشیدن پلیور مردانه را در این مطلب بخوانید.

ad banner

 

انتخاب پلیور مردانه 

برای خرید یک پلیور و ژاکت مردانه مناسب باید از رنگ‌هایی انتخاب کنید که بدون زمان هستند و هرگز از مد نمی‌افتند، رنگ‌هایی مثل خاکستری و سرمه‌ای چنین قابلیتی دارند و انتخاب مناسبی برای آقایان شیک پوش و باشخصیت هستند. لباس بافتنی شما بهتر است طرح‌دار نباشد اما طرح‌های ساده هندسی قابل قبول است.  در مورد بافت نیز آزادید و با انتخاب بافت‌هایی مثل گیس باف یا زنجیره یا بافت‌های دیگر می‌توانید به استایل خود تنوع بدهید. جنس بافتنی را از بهترین و باکیفیت‌ترین نوع پشم تهیه کنید.

 

پلیور مردانه بافتنی یقه گرد

در میان لباس‌های بافتنی مردانه، پلیور یقه گرد دوست و یاور همیشگی آقایان در استایل های گوناگون بوده است. شاید کمی سخت باشد که این دوست قدیمی را رنگ و رو ببخشیم و آن را امروزی تر جلوه دهیم. برای تغییر استایل شما باید دست به دامان رنگ در بافت شوید. رنگ‌های سنگین و مردانه به شما استایل عادی و راحت خواهد بخشید. اگر نمی‌دانید که چه رنگ‌های برای شما مناسب است به مقالات انتخاب لباس رنگ مناسب با پوست در چی بپوشم مراجعه کنید تا بدون داشتن دغدغه رنگ، بافت عزیزتان را انتخاب کنید.

این مدل پلیور همیشه مد است و تطبیق پذیری بالایی دارد و همیشه می‌توانید آن را بپوشید. هم زیر کت و شلوار و کفش رسمی و هم با لباس‌های راحتی مثل شلوار جین و کت اسپرت و کفش کتانی. یک استایل جذاب که هم رسمی است و هم راحت، پوشیدن پلیور یقه گرد روی پیراهن دکمه‌دار و شلوار پارچه‌ای و کفش رسمی است. اگر رنگ‌های خنثی را برای بافتنی خود انتخاب کرده‌اید در ست کردن رنگ‌ها و لباس‌ها مشکلی نخواهید داشت اما برای رنگ مشکی باید از لباس‌های ضخیم و سنگین مثل کاپشن روی آن استفاده کنید.

راهنمای پوشیدن لباس‌های بافتنی مردانه

پلیور مردانه یقه گرد برای مردانی که قد بلند و همچنین لاغر هستند، گزینه خوبی است. بر خلاف پلیور مردانه بافتنی یقه هفت، این یقه می‌تواند تناسب خوبی میان قد و وزن ایجاد کند. با پوشیدن این یقه شما دیگر نیاز به اکسسوری همانند گردنبند ندارید. به جای آن می‌بایست روی ساعت و دستبند خود سرمایه گذاری کنید. اگر نمی‌دانید که چه ساعت و دستبندی برای شما مناسب است، نگاهی به مقاله انتخاب ساعت مناسب مچ دست یا انتخاب اکسسوری مناسب داشته باشید.

راهنمای پوشیدن لباس‌های بافتنی مردانه

جدیدترین مدل‌های پلیور مردانه یقه گرد

پلیور مردانه تارکان

 • کشور مبدا برند: ایران
 • جنس: الیاف نخی
 • کاربرد: روزمره
 • جیب: ندارد
 • رنگ: مشکی
جدیدترین مدل‌های پلیور مردانه یقه گرد

پلیور مردانه سیاوود زرشکی و سرمه‌ای

 • کشور مبدا برند: ایران
 • جنس: الیاف نخی
 • کاربرد: روزمره
 • جیب: ندارد

 

جدیدترین مدل‌های پلیور مردانه یقه گرد

پلیور مردانه سیاوود سبز

 • کشور مبدا برند: ایران
 • جنس: الیاف نخی
 • کاربرد: روزمره
 • جیب: ندارد

پلیور مردانه سیاوود سبز

 

 

پلیور مردانه بافتنی یقه اسکی

پلیور یقه اسکی مردانه هم از مدل‌هایی است که محبوبیت زیادی دارد به خصوص برای کسانی که می‌خواهند گرم‌تر بمانند. تفاوت اساسی این پلیور با پلیور یقه گرد در این است که لباس زیر آن اهمیتی ندارد و استایل آن بیشتر راحتی است تا رسمی. روی این پلیور می‌توانید از کاپشن، پالتو و لباس‌های دیگر استفاده کنید اما رنگ‌های روشن‌تر را با لباس‌های کم حجم‌تر و رنگ‌های تیره را با لباس‌های ضخیم‌تر بپوشید.

در مورد شلوار شما مختارید که از شلوارهای اندامی یا آزاد انتخاب کنید. برای داشتن یک ترکیب لباس اندامی با بافت یقه اسکی، مسلماً انتخاب شلوار اندامی گزینه خوبی است. توصیه نمی‌کنیم اما می‌توانید بافت را داخل شلوار هم قرار دهید. اگر قرار است که از رنگ‌های خنثی مانند کرم، خاکستری و همچنین سرمه‌ای استفاده کنید بهتر است که رنگ شلوار را کمی جسورانه و متفاوت انتخاب کنید. در غیر این صورت برای دوری از ظاهری یکنواخت از الگوهای متفاوت روی بافت و شلوار بهره بگیرید. برای ختم کلام، ژاکت یا کتی بلند به همراه بافت و شلوار مناسب آن، بپوشید.

 راهنمای پوشیدن لباس‌های بافتنی مردانه

راهنمای پوشیدن لباس‌های بافتنی مردانه

 

پلیور مردانه بافتنی یقه هفت

برای اینکه با پوشیدن بافت یقه هفت شبیه به عکس پدربزرگ‌هایتان در آلبوم خانوادگی نشوید، نیاز دارید که کمی رنگ امروزی به آن بزنید. هر چند اگر لازم است که انتخاب‌های امروزی‌تری داشته باشید اما بافت یقه هفت در لباس مردانه برجسته و واضح است پس باید لباس‌های دیگر خودتان را با آن هماهنگ کنید. نکته در پوشیدن شلوار این است که نباید سراغ شلوار جین بروید. بهتر است به همراه بافت یقه هفت از شلوارهایی به غیر از جین استفاده کنید. برای داشتن یک استایل معمولی و روزانه، به جای پوشیدن پیراهن زیر بافت یقه هفت از تی‌شرت یقه گرد استفاده کنید. رنگ سفید اولین و بهترین انتخاب برای این استایل است.

برای داشتن یک استایل امروزی‌تر و آماده برای استقبال از فصل سرما، پلیور مردانه با رنگ تیره پیشنهاد می‌کنیم. بر اساس انواع روش های بافت لباس شما گزینه‌های زیادی برای انتخاب خواهید داشت، در این میان به سراغ پلیور مردانه که دارای الگوهای ساده بافتنی است، ببرید. پلیور مردانه یقه هفت برای مردانی که چاق هستند، گزینه خوبی است چرا که نگاه را از سمت پهلو و شکم به سمت گردن و برش روی لباس می کشاند و صاحب لباس را لاغرتر از واقعیت جلوه می‌دهد.

بافت یقه هفت

جدیدترین مدل‌های پلیور مردانه یقه هفت

پلیور مردانه گالوس

 • جنس: پلی استر , پشم , الیاف نخی
 • کاربرد: رسمی
 • جیب: ندارد

پلیور مردانه گالوس

پلیور مردانه ماهان

 • جنس: پلی استر , الیاف نخی
 • کاربرد: روزمره
 • جیب: ندارد
 • دارای یقه هفت و آستین بلند
 • دارای بافت طرح دار
 • دارای سه رنگ
 • دارای کشبافت در قسمت دور یقه، سرآستین ها و پایین لباس

پلیور مردانه ماهان

 

ژاکت بافتنی مردانه

باور کنید یا نه، ژاکت بافت مخصوص مادربزرگ و پدربزرگ‌ها نیست. هرچند اگر بدون احتیاط و رعایت نکات لازم برای انتخاب لباس مناسب سن خودتان عمل کنید، سفری در زمان به سمت دوران پیری و کهن‌سالی خواهید داشت. ژاکت بافت که عموماً دکمه‌دار و حالت لختی دارند، اگر درست انتخاب شده باشند جلوه‌ای جذاب و دل‌نشین خلق می‌کنند.

انتخاب ژاکت بافت کار ساده‌ای است. از آنجایی که ژاکت بافت طبیعت و ذاتی ساده دارد، شما می‌بایست در انتخاب رنگ، نوع بافت و همچنین طرح یقه آن دقت کنید تا نگاهی امروزی و خاص به آن بدهید. هیچ چیز به اندازه انتخاب یک ژاکت بافت رنگ پاییزی، به همراه دکمه‌هایی کرم رنگ که دور تا دور آستین و یقه آن طرح متفاوتی از بافت استفاده شده باشد، مناسب نیست. اگر روی ویترین، تجسمی از توصیفات ما را دیدید، بدون شک انتخاب کنید.

برای انتخاب لباسی زیر ژاکت بافت که قرار است از میان دکمه‌های ژاکت خودنمایی کند، بهترین گزینه انتخاب تی‌شرتی به رنگ سفید است. ترکیب شلوار جین ممکن است کمی نامناسب به نظر برسد. انتخاب‌هایی از جنس پارچه و کتان برای ترکیب کردن با ژاکت گزینه بهتری است.

ژاکت بافتنی مردانه

جدیدترین مدل‌های ژاکت بافتنی مردانه

پلیور مردانه نگرو 

 • جنس: الیاف نخی
 • کاربرد: روزمره
 • جیب: ندارد
 • تولید ترکیه

 

پلیور مردانه نگرو 

 

 

پلیور مردانه یقه آرشال 

پلیورهای مردانه یقه آرشال اگر در زیر کت پوشیده شوند بیشتر از یقه هفت خودنمایی می‌کنند. حتی اگر کت‌تان را دربیاورید استفاده از آن برای مراسم‌های غیررسمی مناسب خواهد بود. مدل یقه این پلیور مردانه باعث می‌شود کراوات و پیراهن مردانه جلوه بهتری پیدا کند.

پلیور مردانه یقه آرشال 

جدیدترین مدل‌های پلیور مردانه یقه آرشال 

ژاکت مردانه لی کوپر

 • جنس: پشم , الیاف نخی
 • کاربرد: روزمره
 • جیب: ندارد

جدیدترین مدل‌های پلیور مردانه یقه آرشال 

 

مطالب مرتبط:

۱- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

۲- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :