۳ اشتباه رایج در پوشیدن لباس‌ها

۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۱

توسط محمد رضا اهوارکی

۳ اشتباه رایج در پوشیدن لباس‌ها

شاید در میان لباس هایتان بهترین ها و جدیدترین مدل های پوشاک را دارید ولی همیشه حس می کنید که این لباس ها به خوبی فیت بدن شما نیستند. این امر به دلیل یکی از این اشتباهات رایجی است که بسیاری از افراد آن را انجام می دهند، ۳ اشتباه رایج در پوشیدن لباس‌ها چیست؟

۱- پیراهن های نامتعارف

اگر تا به حال برایتان اتفاق افتاده که پیراهنی با سایز بزرگتر از خودتان بخرید با این تصور که شما را بزرگتر نشان می دهد باید بگویم شدیدا در اشتباه هستید. برای افراد کوتاه قد این لباس آن ها را کوتاه تر نشان می دهد و برای افراد قد بلند هم مانند یک گونی می ماند که پوشیده اند.

تستی برای مطمئن شدن از اندازه بودن پیراهن‌: باید درزهایی که بالای شانه قرار گرفته اند دقیقا روی سطح بالای شانه ی شما قرار بگیرند. اگر جلوتر یا عقبتر از این قسمت قرار بگیرد این لباس برای شما نیست و برای کسی با هیکلی بزرگ تر است. لباس باید وقتی درون شلوارتان است با پیچ و تاب بدن شما حرکت کند نه اینکه کش بیاید.

۲- شلوارهای گشاد

شلوارهای شل و ول و به اصطلاح بگی برای ۲۰ سال پیش بود. امروزه عصر این شلوارها به پایان رسیده است و فاق های شلوارها بالاتر آمده و کمر آن ها یکی دو سانت باید بالای استخوان کمر شما قرار بگیرد. اگر کمر شلوارتان در این قسمت نمی ایستد حتما از کمربند استفاده کنید یا شلواری کوچکتر انتخاب کنید. علاوه بر اینکه این مدل شما را جمع و جو تر نشان می دهد باعث می شود بقیه ی لباس هایتان هم فیت بدنتان دیده شوند.

۳- پاچه ی چروک شده ی شلوار

این اتفاق وقتی می افتد که شما شلوارتان را خیلی پایین می پوشید ویا پاچه ی شلوار شما دقیق تنظیم نشده باشد. این اشتباه به قدری افتضاح است که می تواند یک دست کت و شلوار ۲ میلیون تومانی شما را بسیار ارزان و ژنده نشان دهد. پاچه ی شلوارتان باید دقیقا تا قسمت قوزک پای شما باشد. اگر حتی کمی بیشتر بود هم باید آن را کوتاه کنید. به این ترتیب شلوارهای رسمی باید دقیقا روی کفش شما قرار بگیرند.

مطالب مرتبط:

1- ۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

2- اشتباه تازه کارها در مد :‌قسمت دوم

3- اشتباه تازه کارها در مد :‌قسمت اول

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است