اشتباهات تازه کارها در مد: قسمت دوم

میخوای خوشتیپ باشی ولی نمیدونی از کجا شروع کنی؟ پس مسلما تازه کاری و هنوز راه زیادی برای درست لباس پوشیدن داری. در قسمت اول چند تا از اشتباهات تازه کارها رو گفتیم در اشتباهات تازه کارها در مد: قسمت دوم قصد داریم چند تا دیگه از اشتباهات مبتدیان رو بهتون بگیم تا شما دیگه تکرار نکنید. این افراد بیشتر برای کسب اطلاعات به سایت های اشتباه سر میزنن و مثلا تو سایتی مثلwikipedia میچرخن و در نهایت هم مثل صفحات همون پیچ هایی که دیدن بیرون میان. بری اینکه این اتفاق برات نیوفته مقاله اشتباهات تازه کارها در مد: قسمت دوم رو قسمت قبلش در چی بپوشم رو بخونید.

5- خرید لباس های گرانقیمت

خیلی از تازه کارها فکر میکنند که خرید لباس های معروف و مشهور مثل Versace ,Armani یا Hugo Boss تمام مشکلاتشون رو حل میکنه. این لباسا که قدرت جادوی ندارند.  در اصل شم گرانقیمت ترین اشتباهتون رو انجام دادید.

تازه خیلی افراد کمی هم هستند که بفهمند شما لباستون برند هستش و بیشتر اشتباه می گیرند و فکر می کنند رفتین از پشت بازار دستفروش ها خریدید. اگر هم تاکید کنید که لباستون اصله که کلا همه فکر میکنن داری پز میدی و در نهایت بهت لقب بی شعور رو میدن. حقیقت هستش.

6- فکر کردن بجای انجام دادن

تا حالا صد تا مقاله تو همین چی بپوشم خوندی و 100 دیگر هم بخونی بازم خوشتیپ نمیشی. باید ازشون استفاده کنی. یکی دیگه از اشتباهات تازه کارها اینه که فکر میکنند باید اطلاعاتشون در حد جورجیو آرمانی بالا بره بعد لباس خوب بپوشند. نه. تا وقتی از هر 10 دیده 9 تاش رو امحان نکنی، همینی میمونی که هستی و هیچوقت ظاهرت پیشرفت نمیکنه.

7- توجه زیاد به جزئیات

بعضی هم هستن که گند کار رو درمیارن. مثل این میمونه که هم کراوات بزنی و هم پاپیون. خو جور در نمیاد برادر. هم گل بزاری تو جیب کت و هم پوشت، نیست به والله نیست. اول از همه سعی کن یک چیزی بپوشی که روی تنت خوب باشه و بعد بیای رو جزئیات، اونهم خیلی کم و سبک، کار کنی.

اشتباهات تازه کارها در مد: قسمت دوم

8- تغییرات خیلی سریع

در آخر مقاله اشتباهات تازه کارها در مد: قسمت دوم میرسیم به تغییرات خیلی سریع. دیده شده برخی دوستان با شلوار کردی بیرون میگشتن و امروز با کت و شلوار و کلی دم و دستگاه، خووو تابلوئه یه اتفاقی افتاده و هیچکس هم نمیگه اوه ببین این یارو از امروز چقدر خوشتیپ و با کلاسه بیا بریم باهاش دوست شیم. قدم به قدم. اول شلوار کردی بکلس تر بپوش بعد بیا رو شلوارای دیگه . کلا اروم باید استایلت رو عوض کنی. چون سریع عوض کردن استایل، اونقدر هم سریع از بین میره.

مطالب مرتبط:

1- اشتباهات تازه کارها در مد: قسمت اول

2- اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

3- اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شما

salaheddin در تاریخ 08 جولای 2016

این که شلوار کردی رو بی کلاس گفتین اذیتم کرد یک سایت مد و لباس باید حامی پوشش اقوام باشه ک واقعا خاص هستن نه در ضدیت با آن امیدوارم ازین ب بعد رعایت شود ممنون از مطلب در کل خوبتون

بهراد در تاریخ 08 جولای 2016

سلام و عرض تشکر از بازدید و ریز نگریتون و در عین حال حساسیت شما دوست عزیز
هیچ جای متن به بی کلاس بودن شلوار کردی اشاره ای نداره. منظور سادگی و راحتی این شلوار هاست که در تقابل با سختی و رسمیت بیش از اندازه کت و شلوار در پوشش خیابانی محسوب میشه. با این حال ممنون بابت نکته سنجیستون و در ضمن سایت چی بپوشم با توجه به مطالب متنوعش درباره پوشش اقوام ثابت کرده که حامی پوشش اقوام هستش و اگر سوئ تفاهمی پیش آمده با خود بنده بوده که بنده عذر میخوام اگر جسارتی پیش اومده

رناس در تاریخ 09 جولای 2016

سلام
ممنون بابت اطلاعات مفیدی که گذاشتین
ولی میتونین یکم بیشتر رو ادبیات متنتون کار کنید چون یه جوری حرف میزنین انگار مخاطباتون از پشت کوه اومدن !

سارا هنجی در تاریخ 09 جولای 2016

ممنونم رناس جان که این نظر رو برای ما ارسال کردی.
نوع نگارش بهراد معمولا یکم طنز داره. ولی حتما در این مورد خودش به صورت مفصل توضیح میده.
مرسی که به چی بپوشم سر میزنی. ما رو به دوستاتم معرفی کن.
مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :