کدام پیراهن مردانه را با شلوار جین بپوشیم؟

0

انتخاب پیراهن مردانه  مناسب برای پوشیدن با شلوار جین معمولا از آنچه که به نظر می‌رسد کاری دشوارتر است و آقایان بیشتر مواقع برای ترکیب این دو لباس دچار سردرگمی می‌شوند به ویژه اگر لباس‌های زیادی داشته باشند و به خوش لباسی اهمیت بدهند. بیشتر اوقات با آزمون و خطا می‌توان به نتیجه دلخواه رسید اما اگر این کار را اصولی یاد بگیرید با سرعت بیشتر و دردسر کمتر می‌توانید پیراهن مردانه را با شلوار جین ست کنید. 

شلوار جین و پیراهن مردانه‌ای که به طور مناسب ترکیب شده باشند هر مردی را خوش تیپ خواهند کرد. در ذهن داشتن چند نمونه ترکیب تست شده و عالی می‌تواند مسیر شما را برای خوش تیپ شدن کوتاه‌تر کند و در این مورد اهمیتی ندارد که شما چه استایلی دارید، در هر صورت این ترکیب‌ها مشخص و قانونمند هستند.

پیراهن سفید

پیراهن سفید از پراستفاده ترین پیراهن‌های مردانه است، که بهترین شلوار جین برای آن جین آبی تنگ و راسته در طیف‌های مختلف است. جین مشکی هم می‌تواند گزینه جالبی برای این پیراهن باشد. بهتر است پیراهن‌های آستین کوتاه را با رنگ‌های روشن تر شلوار جین ست کنید، این قانون درباره همه پیراهن‌های آستین کوتاه صادق است.

کدام پیراهن مردانه را با شلوار جین بپوشیم؟

پیراهن چهارخانه

اگر می‎خواهید تیپ رسمی‌تری داشته باشید این مدل پیراهن مردانه را با شلوار جین‌های تیره و اگر به دنبال تیپ راحت هستید با شلوار جین روشن این پیراهن‌ها را ست کنید. شلوار تنگ برای تیپ راحتی و شلوار راسته برای تیپ رسمی‌تر مناسب است.  این قانون را به طور کلی درباره همه موارد ست کردن شلوار جین و پیراهن مردانه می‌توان اعمال کرد.

کدام پیراهن مردانه را با شلوار جین بپوشیم؟

پیراهن جین

پیراهن جین را با شلوار جینی بپوشید که با آن هم رنگ نباشد، تن‌های تیره را با شلوار جین روشن و تن‌های روشن را با شلوار جین تیره بپوشید. منظور فقط شلوار جین آبی نیست و پیراهن جین را مانند دیوید بکهام می توان با شلوار جین مشکی پوشید.

پیراهن مناسب برای شلوار جین مردانه

پیراهن سرمه‌ای

پیراهن سرمه‌ای را با شلوار جین تیره‌تر به ویژه مشکی بپوشید. اگر اهل شلوار جین سفید هستید این انتخاب هم جالب و خاص است.

پیراهن مناسب برای شلوار جین مردانه

پیراهن آبی

در مورد پیراهن‌های آبی مردانه محدودیتی وجود ندارد و آن را با هر شلوار جینی می‌توان پوشید.

پیراهن مناسب برای شلوار جین مردانه

پیراهن مشکی

پیراهن مشکی یک لباس تقریبا رسمی محسوب می‌شود و با شلوارهای تیره‌تر تیپی رسمی به شما می‌دهد اما با یک شلوار جین روشن استایل آن کمی راحت‌تر خواهد شد.

پیراهن مناسب برای شلوار جین مردانه

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :