مدیر سایت در
0

۶ راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۶ راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

آیا می‌خواهید خوشتیپ تر و جذاب تر از قبل شوید؟ آیا می‌دانید در دنیایی که ظاهر برای افراد دارای اهمیت است اگر شما به ظاهر خود توجه نکنید بسیاری از موقعیت‌ها را از دست خواهید داد؟ در ادامه کارشناسان چی بپوشم شما را با ۶ راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن آشنا خواهند نمود.

6 راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۱- مرطوب نگه داشتن پوست صورت

مطمئنا بارها از طرف ما این موضوع را شنیده‌اید که پوست خود را مرطوب نگه دارید؛ اما چرا؟ مرطوب نگه داشتن پوست سبب می شود که بعد از هر بار اصلاح صورت پوست شما آسیب کمتری ببیند، همچنین باعث ایجاد تعادل در PH پوست شده و از آسیب دیدگی پوست شما جلوگیری می کند. بنابراین کرم های مرطوب کننده و یا خمیرهای بعد از اصلاح را هرگز فراموش نکنید. تا یک گام به خوشتیپ تر شدن نزدیک شوید.

6 راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۲- صورت خود را اصلاح کنید

اصلاح کردن صورت با تیغ باعث زیباتر شدن صورت شما خواهد شد. امروزه تیغ‌های چند لبه با حالتی کاملا ارگونومیک ساخته شده‌اند که علاوه بر داشتن اصلاحی دقیق و بی نقص کمترین آسیب را به پوست صورت شما خواهد داشت.

6 راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۳- از کرم ضد آفتاب استفاده کنید

اگر قصد رفتن به خیابان را دارید به خصوص در روزهای آفتابی حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. به یاد داشته باشید که داشتن پوست سالم و زیبا می توانید یکی از المان‌های مهم در خوشتیپ بودن شما باشد.

6 راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۴- موهای خود را مرتب نگه دارید

همواره از شامپوهای مناسب برای مو استفاده کنید و هرگز اجازه ندهید موهای اطراف گردن و گوش‌هایتان بلند شود و سعی کنید ۲ هفته یکبار آن را مرتب نمایید. اگر موهای شما خاکستری است (مانند جورج کلونی) به شما تبریک می گویم این مورد باعث جذابیت بیشتر شما خواهد شد، هرگز یک آقا موهای خود را رنگ نمی‌کند.

6 راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۵- مراقبت ار دندان را فراموش نکنید

داشتن دندان‌های زرد و کثیف نمایش دهنده سبک زندگی شماست. سعی کنید حداقل دوبار در روز دندان‌های خود را مسواک بزنید و هر شش ماه یکبار به دکتر متخصص مراجعه نمایید.

6 راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

۶- خوشبو باشید

خوشوبو بودن یکی از ساده‌ترین کارهایی است که هر مردی می‌تواند انجام دهد. همیشه از شامپوهای بدن و صابون های خوشبوکننده استفاده نمایید. همچنین استفاده از مام زیر بغل و دئودورانت به خصوص در فصل تابستان را فراموش نکنید. علاوه بر این موارد سعی کنید عطر مخصوص به خود را داشته باشید، عطر شما مانند امضای شما باید بی همتا باشد.

مطالب مرتبط:

۱-  ۲۵ اتفاقی که بعد از خوشتیپ شدن برایتان می افتد

۲- قوانین خوشتیپ شدن از دید تام فورد

۳- راه های خوشتیپ شدن به سبک برد پیت

۴- بیوگرافی زین مالک و سبک لباس پوشیدن این ستارهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :