بهراد در
0

اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

پوشش مردان کم کم داره به یک میدان مین شبیه میشه که استایل های قدیمی و جدید دائما با هم در تضاد هستن و آب رو برای شیک بودن افراد گل آلود میکنن. حالا اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید هم هستند که عرصه رو خیلی برای استایل شما تنگ تر میکنن. چیزی که یک ساعت پیش توی سالن ورزش پوشیدید و بهتون لقب ورزشکار میداد، چند دقیقه بعد توی خیابون به شما صفت شلخته و نا منظم رو میده. در این مقاله با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید را به شما گوشزد کنیم، شاید دردی از شما دوا کنه. 

بیش از حد پر کردن جیب هاتون

اول از همه مشکل از اونجایی شروع میشه که تلفن های همراه از سایز قدیم و تو جیب جا شونده خوب خودشون خارج شدن و به اندازه ای رسیدن که فقط بخشی از اونها تو جیب میمونه و قسمت بزرگتر اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید از اونجایی شروع میشه که هر چی دم دستتون میاد میریزید تو جیب. اگه واقعا به این همه کارت و شارژر همراه و کلید و ….. تو همون ده قیقه ای که بیرون میرید نیاز دارید، حتما باید دنبال یه کیف یا کوله شیک باشید که وسایلتون رو دنبال خودتون بکشید، حتی کیف های کمری هم میونن بهتون کمک کنن.

عطر افشانی بیش از حد

اول از همه باید مشخص کنید که هدفتون از عطر زدن چیه؟ اینکه افراد وقتی میان نزدیک شما حس بهتری پیدا کنن یا اینکه فراری بشن. در صورتی که شما جز پدیده های نادر اجتماع ستیز نباشید مطمئنا به منظور جلب شادی و توجه دیگران این کار رو می کنید. بعد از مدتی که از یک عطر استفاده می کنید دیگه اون عطر رو نمی تونید به خوبی تشخیص بدید و همین باعث میشه که نصف یک اسپری یا عطر رو روی خودتون خالی کنید. ( که میشید همون گزینه دوم) برای جلوگیری از این مشکل از نقاط با نبض – گردن، سینه و مچ – اسفاده کنید، یعنی به تعداد مشخص به همین نقاط عطر بزنید مثلا 2 اسپری یا 3 بار اسپری.

اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

زیرپوش

زیرپش اون چیزی نیست که 10 سال پیش خریدید و دیگه زیبا نیست که تو اماکن عمومی دیده بشه، ترجیحا اونا رو دور بریزید اگه دستمال نشدند (استفاده بعنوان دستمال هم حتی پیشنهاد نمیشه). زیر پوش یک لباس زیر بنایی هستش که باید هم جاذب رطوبت باشه و هم به اندازه ای نازک باشه که باعث تعرق بیشتر نشه . پس بهتره دنبال زیرپوش هایی بگردید که یقه هفت هستن.

مطالب مرتبط:

1- ۱۰ اشتباه که شمارا پیرتر نشان می دهد

2- ۱۴ اشتباه متداول در تیپ شما

3- هفت گناه اصلی در استایل آقایان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :