بهراد در
0

هفت گناه اصلی در استایل آقایان

هفت گناه اصلی در استایل آقایان

لباس پوشیدن که موشک هوا کردن نیست!  پس چرا اینقدر درباره آن نوشته می شود؟ جواب این سوال بسیار ساده است، بخاطر اینکه عقل مردم به چشم شان است!  در ادامه کارشناسان چی بپوشم هفت گناه اصلی در استایل آقایان را بیان خواهند نمود با ما همراه باشید. 

بدون اینکه بخواهیم حقایق را دور بزنیم هفت اشتباه پایه ای که اکثر مرد ها حداقل یک یا دو بار در طول زندگی شان انجام داده اند را  برایتان لیست می کنیم:

گناه اول – نامناسب بودن سایز: بسیاری از آقایان هنگام خرید لباس به سایز خود توجه نمی کنند. کوچک یا بزرگ بودن لباس باعث بهم خوردن استایل شما خواهد شد.

گناه دوم – لباس نامناسب با مناسبت: سعی کنید لباس هایی که به تن می کنید را مطابق مجلسی که در آن حضور دارید بپوشید؛ مثلا اگر به یک مهمانی رسمی حاضر شدید هرگز شلوار جین و تی شرت به تن نکنید.

هفت گناه اصلی در استایل آقایان
هفت گناه اصلی در استایل آقایان

گناه سوم – عدم تطابق الگو ها: در هنگام انتخاب الگو لباس به طرح پارچه ها دقت کنید، همچنین از پوشیدن لباس های یک دست از یک رنگ خاص نیز پرهیز کنید، چرا که استایل شما را کسل کننده می کند.

گناه چهارم – عدم تطابق رنگ ها: مطمئنا برای شما نیز پیش آمده که از دیگران بپرسید که آیا این رنگ تی شرت به فلان لباس من میاد یا نه؟ می تونید این مقاله را بخونید: ترکیب رنگ های مناسب پوشاک آقایان باید چگونه باشد؟

هفت گناه اصلی در استایل آقایان
هفت گناه اصلی در استایل آقایان

گناه پنجم – پوشش نامناسب بدن: بعضی پوشش ها بر روی بدن برخی زیباست ولی رو تن برخی دیگه احمقانه بنظر میاد. فقط بخاطر اینکه مدل شلخته را روی کسی دیده اید و خوشتان آمده به امتحان کردنش فکر نکنید.

گناه ششم – انتخاب کمیت بجای کیفیت:  داشتن یک کمد پر از لباس های ارزان قیمت و بی کیفیت ارزش چندانی ندارد! به جای آن سعی کنید مانند یک میلیونر لباس بپوشید و لباس های با کیفیت تهیه کنید.

گناه هفتم – عدم توجه به جزییات:  به جزییات اهمیت زیادی بدهید و بدانید که قرار است چه اکسسوری را انتخاب کنید، گاهی اوقات استفاده از یک دکمه سر دست می تواند ظاهر شما افتضاح و یا جذاب کند.

مطالب مرتبط:

1- تیپ غیر رسمی با کت و شلوار خاکی

2- آیا ساس بند مد است و می تواند جایگزین کمربند باشد؟

3- پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرفدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :