آیا ساس بند مد است و می تواند جایگزین کمربند باشد؟

0

 آیا ساس بند مد است و می تواند جایگزین کمربند باشد؟ ساس بند (ساسپندرز) یکی از اکسسوری محبوب بسیاری از آقایان در اروپا و آمریکاست. اگر جز آقایان خوش تیپ هستید و قصد ان را دارید که با ظاهری متفاوت در سال جدید در محل کار و یا مهمانی ها ظاهر شوید. کارشناسان چی بپوشم استفاده از ساس بند را به شما توصیه می کنند. 

معمولا ساس بند ها تمام کشی هستند، البته انواع چرمی آن ها نیزوجود داشته که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. و امروزه چندان مد روز نیز نیستند. از نظر نوع ساختار نوارهای کشی پشت ساس بند ها در دو نوع X و Y می باشند که توسط یک و یا دو گیره به پشت شلوار متصل می شوند.

آیا ساس بند مد است و می تواند جایگزین کمربند باشد؟

نکته جالبی که در مورد ساس بند وجود دارد این است که از آن می توان هم در تیپ های رسمی و هم تیپ های اسپرت استفاده کرد. ساس بند معمولا توسط افرادی که دارای جایگاه اجتماعی متوسط رو به بالا هستند در غرب مورد استفاده قرار می گیرد. از محبوب ترین چهره های سینمایی که از ساس بند (ساسپندرز) استفاده می کنند می توان به دانیل کریگ در فیلم 007 و مایکل داگلاس در فیلم وال استریت اشاره نمود.

بنابراین استفاده از ساس بند نه تنها مد روز می باشد بلکه باعث ارتقا تیپ و ظاهر ما می شود. فقط نکته ای که نباید فراموش کنید این است که نباید همزمان از ساس بند و کمربند استفاده کنید.

آیا ساس بند مد است و می تواند جایگزین کمربند باشد؟

آیا ساس بند مد است و می تواند جایگزین کمربند باشد؟

مطالب مرتبط:

1- ۹ تیپ متفاوت با ساس بند

2- تاریخچه ساسپندر و قوانین استفاده از آن

3- پوشت، اکسسوری کوچک با تاثیری شگرف

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :