chadmin در
0

۱۰ اشتباه که شمارا پیرتر نشان می دهد

۱۰ اشتباه که شمارا پیرتر نشان می دهد

احتمالا شنیده اید که نحوه ی لباس پوشیدن بر روی چاق به نظر رسیدن افراد تاثیر می گذارد اما شاید از اینکه بشنوید این نکته بر روی مسن تر نشان دادن شما نیز اثر می کند شگفت زده شوید.  کارشناسان چی بپوشم در اینجا اشتباهاتی را به شما معرفی می کنند که باعث پیرتر نشان دادن شما می شود.

۱- پارچه های فاستونی و راه راه مردانه

برخی ار پارچه ها مانند جین شمارا جوانتر نشان می دهد اما پارچه های فاستونی و راه راه مردانه درست برخلاف جین باعث بالا بردن سن شما می شود .

10 اشتباه که شما را پیرتر نشان می دهد

۲- عینک

بله شاید شما به آن نیاز داشته باشید ولی قطعا هیچ خانمی با عینک کوچک در نوک بینی جوانتر نشان داده نمی شود.  مخصوصا وقتی که زنجیر هم به عینک تان متصل باشد. اگر شما نیاز به عینک دارید، عینکی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبا بودن، مناسب سنتان باشد. ما به شما عینک هایی با فریم ضخیم را پیشنهاد می کنیم.

long-hair-gray-colors

۳- موهای خاکستری

شاید این رنگ، رنگ زیبایی برای موها باشد و بسیاری از خانم ها به این رنگ علاقه داشته باشند ولی در نظر داشته باشید که رنگ خاکستری باعث مسن تر نشان دادن شما می شود. اگر در سن میانسالی قرار دارید به شما پیشنهاد می کنم از این رنگ برای موهایتان استفاده نکنید.

۴- ژاکت

یک ژاکت ساده یا ورزشی که گاهی اوقات آن را دور گردن گره می زنید، سن شما را بیشتر از آنچه که هست نشان نمی دهد اما ممکن است ژاکت پشمی تیره با گل های ریز اینکار را انجام دهد پس در انتخاب ژاکت تان دقت کنید. به یاد داشته باشید که گره زدن ژاکت بر دور کمر باعث ناپدید شدن باسنتان نمی شود پس از انجام این کار خودداری کنید.

۵- صندل های راحتی

اگر دنبال نابود کردن تیپ خوبتان هستید حتما سراغ صندل های راحتی بروید! شما میتوانید بجای آن از کفش های راحتی زیبا استفاده کنید.

۶- جین های گشاد

یکی از راه های برای مسن نشان داده شدن استفاده از شلوار جین های گشاد است. شما می توانید از شلوار های فاق بلند به جای آن استفاده کنید.

10 اشتباه که شمارا پیرتر نشان می دهد

۷- هر رنگی که شما را پیر تر نشان می دهد

یکی از مواردی که می تواند شما را پیر تر نشان دهد رنگ لباس است. البته این رنگ برای همه یکسان نیست. شما باید متناسب با پوستی که دارید رنگی که شما را جوانتر و زیبا تر می کند را پیدا کنید و سعی کنید در لباس هایتان از آن رنگ استفاده نمایید.

۸- کیف دستی

کیف دستی ها در ده های گذشته طرفدار زیادی داشته اند اما امروزه به جای کیف دستی بهتر است از کیف دوشی یا کیف های بدون بند استفاده کنید.

10 اشتباه که شمارا پیرتر نشان می دهد

۹- زیاد آرایش کردن و کم آرایش کردن

در نظر داشته باشید که به اندازه ای آرایش کنید که باعث زیبایی شما شود نه اینکه صرفا آرایش کرده باشید. زیاد آرایش کردن باعث بالاتر بردن سن شما می شود.  بنابراین افراط و تفریط نکنید.

۱۰- پوشیدن کفش کتانی و جوراب ورزشی با لباس رسمی

پوشیدن کتانی سفید ( بجز برای ورزش) یکی از اشتباهاتی است که علاوه بر مسن داده شدن شما، تیپ تان را نیز خراب می کند. اگر آنها را نیاز دارید بهتر است در صندوق عقب ماشین  تان بگذارید و در مواقع ورزش از آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- پیرتر شدن با آرایش نامناسب

۲- جوانسازی پوست با معجزه یخ

۳- ۵ راه اصلی برای به تاخیر انداختن پیری پوست

۴- باورهای اشتباه و نادرست در مورد استفاده از کرم‌ ضد آفتاب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :