chadmin در
0

پیر تر شدن با آرایش نامناسب

خانم های جوان گاهی اوقات برای اینکه بیشتر از قبل جذاب و زیباتر شوند دست به استفاده افراطی از لوازم آرایش می زنند؛ نداشتن اطلاعات کامل و کافی از لوازم آرایشی باعث می شود که شما پیر تر از آن چیزی که هستید دیده شوید، کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به معرفی اشتباهاتی که باعث پیر شدن شما می شوند می پردازند. با مقاله پیر تر شدن با آرایش نامناسب همراه باشید. 

۱- استفاده بیش از اندازه از کرم ممنوع

استفاده بیش از اندازه از کرم هرگز باعث از بین رفتن لکه های روی پوست نخواهد شد و همچنین همواره کرمی را انتخاب کنید که همرنگ پوست تان باشد.

۲- استفاده از رژ لب تیره ممنوع

اساسا استفاده از رنگ های تیره چه در لوازم آرایش و چه در لباس ها باعث پیرتر شدن شما خواهد شد. همچنین به یاد داشته باشید که استفاده از خط لب تیره نیز مانند رژ لب تیره باعث پیر تر نشان دادن شما خواهد شد.

۳- استفاده از ریمل یا خط چشم تیره در پلک پایین چشم

استفاده از ریمیل و مداد چشم در پلک پایین باعث کوچک تر نشان دادن چشم شما می شود. برای ایجاد سایه در زیر چشم و پلک پایین بهتر است از یک مداد نرم روشن مخصوص چشم استفاده کنید.

۴- از بین بردن سیاهی زیر چشم ها

اکثر خانم ها دوست دارند سیاهی زیر چشمان شان را از بین ببرند ولی از روش های اشتباهی برای رسیدن به این هدف استفاده می کنند. بیشتر این افراد از سایه های خیلی روشن برای روشن نشان دادن سیاهی زیر چشم شان استفاده می کنند که روش درستی نیست.

۵- آرایش اشتباه گونه ها

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که گونه های خود را سرخ می کنید؛ بدانید که روش نادرستی برای جلوه دادن به گونه هایتان انتخاب کرده اید.  سرخ نشان دادن گونه ها، باعث بیشتر نشان دادن لکه ها و خطوط صورت می شود. و اگر قصد سرخ کردن گونه های خود را دارید از رژ گونه مایع به جای جامد استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- همه چیز در مورد رژ لب و مداد لب

۲- ۵ راه اصلی برای به تاخیر انداختن پیری پوست

۳- ۵ گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

۴- کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :