سارا هنجنی در
0

کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

مدل ناخن به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به رنگ ناخن دارد. بعلاوه انتخاب مدل ناخن مناسب به فرم انگشت شما بستگی دارد. مدل ناخن انواع مختلفی دارد همه این مدل مانیکور ناخن برای ما مناسب نیست. کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

 

کدام مدل ناخن مناسب دست های شما است؟

یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که می‌توانید از طریق آن دستان‌تان را زیبا نگه دارید، این است که مانیکور کنید. حتما برایتان پیش آمده که به آرایشگاه بروید، اما در مورد مدل ناخن‌هایتان برای مانیکور مردد باشید. همانقدر که رنگ و طرح ناخن برایتان اهمیت دارد، فرم ناخن‌هایتان نیز باید متناسب با انگشت‌ها و فرم دست‌های شما باشد در غیر این صورت مانیکور شما آنقدرها هم جذاب نخواهد بود.

کدام مدل ناخن مناسب دست های شما است؟

 

 

۱- مدل ناخن مربعی مناسب ناخن‌های خیلی کوتاه

میزان تعرق بدن در فصل تابستان به مراتب بیشتر از سایر فصل‌هاست. بنابراین رعایت نکات بهداشتی به مراتب مهم‌تر است. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم در این فصل از مدل ناخن کوتاه‌تر استفاده کنید.

چگونه این فرم ناخن را داشته باشیم؟

برای داشتن این مدل ناخن کافیست سوهان (Nail File) را برداشته و در جهت عمود به ناخن آن‌ها را سوهان کنید. انتخاب رنگ ناخن به سلیقه شما بستگی دارد، اما نکته ای که در باید توجه داشته باشید این است که حتما گوش‌های ناخن را سوهان کنید تا تیزی آن از بین برود.

کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

۲- مدل ناخن بیضی مناسب ناخن‌های کوتاه

اگر ناخن‌های بلندی ندارید و به دنبال یک تغییر هستید، این فرم ناخن می‌تواند به شما کمک کند. این مدل ناخن دست‌های شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد و به طبع برای افرادی که انگشتان کوتاه و چاق دارند توصیه می‌شود، تا از این طریق دستان خود را کشیده نشان دهند.

چگونه این فرم ناخن را داشته باشیم؟

برای داشتن ناخن بیضی اگر بلندی ناخن‌های شما به سه یا چهار میلی‌متر هم برسد کافیست و می‌توانید این مدل ناخن را برای خود بسازید. یک ناخ نگیر تیز و تمیز بردارید و آن را با زاویه ۴۵ درجه بگیرید و کناره‌های ناخن را کوتاه کنید. در صورت لزوم می‌توانید کمی از طول ناخن را هم کوتاه کنید. سوهان را بردارید و همه ناخن‌ها را به شکل متقارن درآورید به نحوی که قسمت سر ناخن کاملا گرد باشد و کل ناخن به شکل بیضی دیده شود. رنگ لاک نیز به عهده خود شما و براساس سلیقه‌تان انتخاب کنید.

کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

۳- مدل ناخن بادامی مناسب برای ناخن‌های متوسط

کارشناسان مد توصیه می‌کنند این مدل را برای کشیده تر نشان دادن انگشت استفاده کنید. که باعث زیبایی مانیکور ناخن نیز خواهد شد. و نسبت به مدل قبلی کمی زاویه‌دارتر خواهد بود.

چگونه این فرم ناخن را داشته باشیم؟

برای داشتن این مدل ناخن باید نسبت به فرم قبل زاویه‌های بزرگتری را انتخاب کرده و حالت زاویه‌دار بیشتری را به ناخن‌ها بدهید. کناره ناخن را به خوبی کوتاه کرده و سعی کنید حالتی متقارن به شکل ناخن بدهید.

کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

۴- مدل ناخن دشنه ای مناسب برای ناخن‌های بلند

این فرم ناخن که به ناخن‌های پاشنه بلند هم معروف است توسط خانواده کارداشیان به شهرت و محبوبیت رسید. اگر ناخن‌های بلندی دارید که طول آن از پنج و شش میلی‌متر هم بیشتر است می‌توانید این مدل ناخن را برای خود انتخاب کنید. ناخن دشنه‌ای همان طور که از نامش پیداست حالت نوک تیزی دارد که باعث می‌شود دستان شما شبیه به پنجه به نظر برسد و برای کارهای روزمره چندان مناسب نباشد.

چگونه این فرم ناخن را داشته باشیم؟

این بار ناخن گیر را با زاویه بیشتری گوشه‌های ناخن را بگیرید. سپس سراغ سوهان ناخن بروید و گوشه‌های ناخن را صاف کرده و همه ناخن‌ها را هم شکل و متقارن کنید. در این مدل نیز توجه به متقارن بودن ناخن بسیار مهم است. کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟ امیدواریم در پایان پاسخ این سوال را دریافت کرده باشید.

کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

 

مطالب مرتبط:

۱- بیوگرافی بلا حدید و نحوه لباس پوشیدن

۲- ۱۵ مدل کت زنانه جدید به انتخاب سردبیر چی بپوشم

۳- راهنمای انتخاب رنگ لاک ناخن با توجه به رنگ پوستدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :