راز زیبایی موهای ستارگان مد چیست؟

0

بازیگران، خوانندگان، مدل‌ها و چهره‌های سرشناس مد همیشه در زیباترین و بهترین وضعیت ظاهری خود در مراسم مختلف مثل فرش قرمز و نمایش مد و … ظاهر می‌شوند. آن‌ها همیشه چهره‌ای زیبا، لباس زیبا و البته موهایی زیبا دارند. اما راز زیبایی موهای ستارگان مد چیست؟ زیباترین زنان جهان از چه روش‌هایی برای مراقبت و آرایش موهای خود استفاده می‌کنند؟ این مطلب را بخوانید و با رازهای زیبایی موهای ستارگان مد و چهره‌های مشهور آشنا شوید.

نکته مهم این است که اکثریت قریب به اتفاق ستارگان و چهره‌های مشهور به طور طبیعی موهای زیبا و بی‌نقصی ندارند و با روش‌های مختلف و با صرف هزینه‌های زیاد این زیبایی را به وجود می‌آورند. این هزینه برای برخی از این افراد مبلغ بسیار بالایی است به طوری که ریحانا خواننده پاپ سالانه یک میلیون دلار صرف رسیدگی و زیبایی موهای خود می‌کند و این مبلغ برای کیت میدلتون بیش از صدهزار پند است.

جن اتکینز آرایشگر مو که استایل موهای افراد مشهور زیادی را به عهده داشته است می‌گوید سلبریتی‌ها در ۹۰ درصد مواقع از اکستنشن مو استفاده می‌کنند تا موهای خود را حجیم نشان دهند و حتی آنهایی که موهای کوتاه دارند هم اکستنشن به کار می‌برند. این اکستنشن‌ها معمولا موقتی هستند و با کلیپس نصب می‌شود اما کیفیت بالایی دارد.

راز زیبایی موهای ستارگان مد چیست؟

 

اتکینز همچنین از یک روش ساده و کم هزینه که سلبریتی‌ها برای زیباتر کردن موهای خود به کار می‌برند نیز پرده برداری می‌کند، این روش استفاده از مسواک است! بله، برای حالت دادن و جمع کردن موهای کوتاه و رشد نکرده کناره‌های پیشانی و بناگوش که همیشه دردسر زا هستند کافی است روی یک مسواک کمی اسپری مو بزنید و به کناره‌های موها بکشید تا موهای کوتاه به موهای شما بچسبند و جدا نشوند.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای کامل مراقبت از موهای ضخیم و پرپشت

۲- ۱۱ محصول ضروری برای سلامت و مراقبت مو

۳- راهنمای کامل مراقبت از موهای نازک

۴- شیک پوشی به سبک نیک جوناس آمریکایی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :