۵ گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

بسیاری از دختران در هنگامی که به بلوغ می‌رسند علاقه زیادی به استفاده از رژ لب، البته رژ لب قرمز دارند و ممکن است با مخالفت بسیاری از والدین برای استفاده از این رنگ مواجه شوند.  و شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد جسارت استفاده از رنگ قرمز را ندارند.  رژ لب قرمز، بسیار کلاسیک است و همچنین آرایش لب‌ها با این رنگ بسیار امری سخت است. از این رنگ می توان در طی روز و یا شب استفاده نمود. در ادامه به  ۵ گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز اشاره خواهیم نمود. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- پوسته پوسته شدن لب 

به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از رژ لب قرمز باید سطح لب‌های خود را به طور کامل پاکسازی کنید. برای این کار کافی است که مقداری شکر و عسل را با یکدیگر مخلوط کرده (عسل بیشتر، شکر کمتر) و آن را با حرکت دوار بر روی لب‌های خود ماساژ دهید؛ بعد از چند دقیقه ماساژ، لایه برداری پوست های مرده لب‌ها انجام شده و سپس لب‌هایتان را با آب گرم بشویید.

5 گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

۲- مرطوب نگه داشتن لب 

همیشه قبل از خواب لب‌های خود را به کمک مرطوب کننده‌های موجود در بازار بپوشانید، این مساله باعث جلوگیری از ترک‌های احتمالی لب‌های شما خواهد شد.

۳- استفاده از رژ لب

همیشه هنگامی که در حال مالیدن رژ لب هستید از یک دستمال کاغذی برای پاک کردن لب‌ها استفاده کنید و هرگز خارج از خط طبیعی لب‌ها رژ نزنید.

5 گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

۴- خط لب را فراموش نکنید

بسته به مهارت شما، می‌توانید خط لب را قبل و یا بعد از مالیدن رژ لب استفاده کنید. ولی به یاد داشته باشید که داشتن خط لب واجب است!

5 گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

۵- رژ لب خود را تمدید کنید

نکته بعدی بسیار ساده است، رژ لب خود را تمدید کنید. این کار باعث می‌شود که نقاطی که در مرحله اول به هر دلیلی جا مانده، رنگ آمیزی شود!

مطالب مرتبط:

۱-  ده برند برتر رژ لب در سال ۲۰۱۴

۲- ۵ گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

۳- ۹ گام عملی برای پاک کردن لکه رژ لب از روی لباس

۴- کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :