ده برند برتر رژ لب در سال ۲۰۱۴

0

امروزه لوازم آرایش نقش بسیار مهمی در اعتماد به نفس بانوان بازی می کند. تعداد برندهای تولید کننده لوازم آرایش روز به روز بیشتر می‌شود. در میان لوازم آرایش رژ لب دارای نقشی کلیدی است.  به عنوان مثال رژ لب قرمز بسیار جذاب کننده و جیغ و در مقابل رژ لب صورتی بسیار نرم و عادی است. در ادامه به معرفی ده برند برتر رژ لب در سال ۲۰۱۴خواهیم پرداخت.

ده برند برتر رژ لب در سال ۲۰۱۴

۱۰- ایو سن لورن (Yves Saint Laurent)

ایو سن لورن به عنوان یک برند قدرتمند در دنیای مد و فشن شناخته شده است. این برند در حوزه تولید عطر و ادکلن به مراتب شناخته شده تر است؛ این برند درتولید رژ لب از میوه ها، ویتامین ها و مواد آنتی اکسیدان برای محافظت از پوست استفاده می کند. همچنین ایو سن لورن در تولید رژ لب هایی که به محافظت لب ها در برابر اشعه ماورابنفش خورشید است می‌پردازد.

۹- بابی براون (Bobby Brown)

CCO از برند تجاری بابی براون به صورت تخصصی به تولید لوازم آرایشی می پردازد. این برند اعتقاد دارد، محصولات آن ها باعث زیبایی بیشتر بانوان خواهد شد که این مساله اعتماد به نفس را برای آن ها به همراه خواهد داشت. براین اساس این کمپانی اعتقاد داشته که از میان لوازم آرایش رژ لب نقشی کلیدی را بازی کرده و لذا به تولید انواع متنوعی از رژ لب پرداخته است: رژ لب با کرم، رژ لب ساده و … همچنین با ترکیب نمودن ویتامین های C و E به رژ لب باعث شده که رطوبت و لطافت را برای لب ها به ارمغان بیاورد.

۸- گورالین (Guerlain)

این برند در واقع از تولید کنندگان قدیمی در حوزه لوازم آرایش می باشد. تهیه استانداردهای حوزه محافظت پوست و آرایش بیش از ۱۷۵ سال است که توسط این برند معرفی می گردد.  از سال ۱۸۲۸ این برند به تولید مداد چشم، رژ لب، ریمل و … می پردازد.  اساسا این برند به تولید رژ لب های لوکس در رنگ های متنوع می پردازد.

۷- میک آپ فور اور (Make Up Forever)

این برند توسط هنرمند معروف فرانسوی دنی سنز (Dany Sanz) که در اصل مجسمه ساز و نقاش بود به وجود آمد. این برند به مدت بیش از ۲۵ سال پیشتاز این صنعت به شمار می رفت. این برند به تولید اولین رژلب هایی پرداخت که ضد آب بوده و توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می گرفت.

۶- استی لادر (Estee Lauder)

استی لادر به عنوان بزرگترین تولید کننده رنگ مو، عطر و ادکلن، محصولات مراقبت از پوست و آرایشی شناخته شده است. این کمپانی در سال ۱۹۴۶ راه اندازی شد. این کمپانی برای اولین بار به تولید رژ لب هایی با ماندگاری بسیار طولانی پرداخت.

۵- دیور (Dior)

این برند توسط کریستین دیور در سال ۱۹۴۶ راه اندازی شد. کمپانی دیور به در حوزه مد و فشن، عطر و ادکلن، محصولات مراقب از پوست و … فعالیت می نماید. بیشتر محصولاتی که توسط این کمپانی تولید می شود گرانقیمت بوده و معمولا توسط هنر پیشگان مطرح مورد استفاده قرار می گیرد.  دیور برای اولین بار سعی در تولید رژ لب هایی برای افزایش حجم کرد.

۴- شانل (Chanel)

شانل برترین خانه مد دنیا را در زمینه لباس بانوان، لوازم جانبی، ارایشی و عطر و ادکلن دارد. شانل اعتقاد دارد که اگر بخواهید از درون و بیرون بدرخشید باید از شانل استفاده نمایید. ارایه رژ لب های مات را شاید به توان برای اولین بار به این برند نسبت داد.

۳- نارس (Nars)

کمپانی نارس توسط فرانسیس نارس پایه گذاری شد و به تولید محصولات مراقبت از پوست و آرایشی می پردازد. شایان ذکر است نارس پیش از ورود به  این صنعت یک عکاس بوده است. تولید مواد برنزه کننده پوست یکی از ابداعات نارس می باشد. همچنین این برند شهرتی مناسبی در تولید رژلب های مات دارد.

۲- لنکوم (Lancome)

لنکوم یک تولید کننده لوکس لوازم آرایشی است. این شرکت مالکیت لورآل را نیز بر عهده دارد.  این کمپانی به تولید محصولات مراقبت از پوست، رژ لب و عطر و ادکلن می پردازد.

۱- مک (Mac)

مک به عنوان شناخته شده ترین برند حوزه آرایشی در میان مردم از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. ریمل ها، رژ لب ها از دیگر محصولات پر فروش و مطرح این کمپانی به حساب می آید. بدون شک می توان مک را در صدر لیست تولید کنندگان لوازم آرایشی قرار دهیم.

منبع: دنیای ثروتمندان

مطالب مرتبط:

۱- ماسک موز راهی برای داشتن پوستی زیبا

۲- معرفی و توضیح مدل های مختلف ناخن برای شما

۳- ۵ راه اصلی برای به تاخیر انداختن پیری پوست

۴- راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :