راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸

توسط مهفام

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

“خوش به حالت، چه مژه‌های بلندی داری” مطمئناً هر دختری از شنیدن چنین جمله‌ای به وجد می‌آید و احساس غرور و زیبایی به او دست می‌دهد. داشتن مژه های بلند و خوش حالت یکی از معیارهای زیبایی در چهره خانم‌ها محسوب می‌شود. مژگان بلند، چیزی است که حتی در ادبیات غنی فارسی نیز در هنگام توصیف چهره معشوق به آن تأکید شده است. راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه را در چی بپوشم بخوانید. 

معیار اول برای داشتن چنین مژه های پر پشتی، ابتدا عامل ژنتیکی است و در صورت نداشتن آن، برخورداری از مژه‌هایی پر پشت و زیبا، در حالت طبیعی بسیار مشکل و در برخی موارد غیر ممکن است. در چنین مواقعی می‌توان به روش‌هایی مانند استفاده از ریمل، مژه مصنوعی و اکستنشن مژه روی آورد. ما امروز در «چی بپوشم» به شما حقایق و نکات طلایی استفاده از اکستنشن مژه را برای داشتن چشمانی زیبا و منحصر به فرد معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

استفاده از ابزار آرایشی ریمل محدویت‌های خاص خودش را دارد. مثلاً تصور کنید صبح از خواب بیدار شده‌اید و باید به سرکار بروید و زمان کافی برای اینکه جلوی آینه بایستید و به آرایش چشم‌های خود بپردازید، نداشته باشید. ممکن است، دارای پوست چربی باشید و پس زده شدن آرایش چشم در طول روز کاری برایتان دردسرساز شود، و یا شاید اصلا علاقه‌ای به استفاده از لوازم آرایش در بیرون از منزل نداشته باشید یا به استفاده از آنها حساسیت داشته باشید. همه این دلایل سبب می‌شود که گزینه ریمل را کنار بگذاریم و سراغ روش‌های ماندگار‌تر و اثربخش‌تر برویم. استفاده از مژه مصنوعی نیز دوام مورد نظر را ندارد و به عنوان راه‌کاری موقت برای مهمانی‌ یا عروسی کاربرد دارد. پس بهترین گزینه برای داشتن مژگانی خوش حالت و زیبا، اکستنشن مژه است.

اما بهتر قبل از انجام هرکاری اطلاعات لازم و کافی در آن مورد را جمع آوری کنیم و با آگاهی کامل دست به کار شویم و از اکستنشن مژه استفاده کنیم.

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی اما از جنس مو می‌سازند و میان مژه‌ها قرار می‌دهند. به هر یک از چشم های شما می‌توان مژه مصنوعی چسباند. جنس این ترکیبات معمولاً تهیه شده از الیاف مصنوعی و ابریشم می باشد که در اندازه‌ها و سایز‌های مختلف تولید شده و به فروش می‌رسند، اکستنشن‌های مژه، معمولاً ضخامت‌های متفاوتی دارند و این که کدام نوع مناسب چشمان شما است وظیفه‌ای است که متخصص اکستنشن‌ مژه بر عهده دارد. او بسته به حالت پلک و توان چشم برای تحمل وزن مژه اضافه، بهترین گزینه را برای کار گذاشتن اکستنشن مژه در چشم‌ها انتخاب کند.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

عملکرد اکستنشن مژه به چه صورت است؟

در اکستنشن، مژه‌های اضافه تک در تک در لابلای مژه‌های پلک بالایی فرد قرار شده و با چسب چسبانده می‌شود. و در تنیجه مژه‌های شما پرپشت نشان داده شده و دیگری نیازی به آرایش بیش از حد چشم‌ها و استفاده از مژه مصنوعی نیست. معمولاً کل کار اکستنشن مژه ، به مدت دو ساعت زمان می‌برد و بعد از آن، می‌بایست به صورت ماهیانه اقدام به ترمیم آن کنید.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

 

با اکستنشن مژه استایلی متفاوت داشته باشید

شیوه‌های متفاوتی برای اکستنشن مژه وجود دارد، همچنان که انواع مژه‌های مختلف برای استایل‌های مختلف چشم وجود دارند، متدهای مختلفی نیز برای اکستنشن مو وجود دارند فرم‌های مختلفی به چشم‌های شما می‌بخشند. به طور مثال، با بکارگیری مژه‌های نازک و کم رنگ شکل طبیعی‌تری به فرم چشم‌ها و به طور کلی چهره خود خواهید بخشید در حالیکه می‌توانید با بکارگیری مژه مصنوعی‌های ضخیم‌تر و تیره‌تر چهره‌ای کاملاً زنانه، جذاب و فانتزی پیدا کنید.

روش‌های دیگری نیز برای متفاوت به نظر رسیدن چشم‌ها وجود دارند. مثلا با پر کردن نواحی انتهایی پلک بالا یا همان گوشه بیرونی چشم و خالی‌تر گذاشتن ابتدا یا گوشه داخلی چشم، ظاهری گربه‌ای، مرموز و زیبایی خیره‌کننده به چشمان خود ببخشید.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه و راه‌های مراقبت از آن

قطعا نگهداری و تمیز و سالم نگه داشتن مژه‌های اکستنشن شده، نکات مراقبتی خاص خود را دارد که می‌بایست حتماً مورد توجه قرار گیرد. با توجه به صرف زمان و هزینه‌ای که برای داشتن مژه‌هایی پر پشت و زیبا داشته‌اید، حفاظت و مراقبت از آنها، اهمیتی در خور توجه دارد. اولین توصیه که برای تمیز نگه داشتن آنها به شما دارم این است که برای شستشوی مژه‌های اکستنشن شده، از شامپو بچه استفاده کنید. این شامپو‌ها به دلیل درصد قلیایی پایینی که دارند، ضمن تمیز نگه داشتن مژه‌ها، آنها را کمتر در معرض آسیب قرار می‌دهند. در هنگام شستشو نیز آنها را به آرامی و با آب ولرم بشویید. توجه داشته باشید که بهداشت و شستشوی مژه‌ها، تأثیر بسیار زیادی در زیباتر نشان دادن و درخشان‌تر نشان دادن مژه‌ها دارد.

برای محو و یا پاک کردن آرایش چشمتان نیز، هیچگاه از کرم‌ها و شیر پاک‌کن‌های روغنی استفاده نکنید چرا که در هنگام تماس با مژه‌ها، باعث از بین رفتن دوام و استحکام آن ها می‌شوید. زمان پیشنهادی و مناسب جهت ترمیم اکستنشن مژه به طور متوسط هر ۶ هفته یکبار است. انجام ترمیم‌های منظم اکستنشن مژه ، هم نقش بسزایی در ماندگاری و زیبایی آنها خواهد داشت.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

پس از کاشت اکستنشن مژه از مصرف ریمل خودداری کنید

بعد از اینکه اکستنشن مژه را انجام دادید، قطعاً نیازی به استفاده از لوازم آرایشی چشم مانند ریمل نخواهید داشت. اما اگر هم بر حسب عادت و برای جلوه‌ی بیشتر، دوست دارید از لوازم آرایشی چشم استفاده نمایید، سعی کنید میزان مصرف خود را به حداقل ممکن برسانید. به توصیه کارشناسان اکستشن مژه ، بعد از انجام اکستنشن مژه و همچنین بعد از عملیات ترمیم به مدت ۲۴ ساعت از مصرف ریمل خودداری فرمایید.

به طور کلی نیز اگر واقعاً نمی‌توانید از استفاده از ریمل پرهیز کنید، حداقل سعی کنید که از ریمیل‌های چرب استفاده نکنید، بلکه از ریملی استفاده کنید که دارای ترکیبات ارگانیک با مواد شیمیایی کمتری باشد.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

مزایای استفاده از اکستنشن مژه برای زیبایی چشم‌ها

گذشته از زیبایی همیشگی حالت مژه های شما در موقعیت‌های مختلف و عدم نیاز به آرایش‌های غلیظ و استفاده از ریمل، اکستنشن مژه ، چشمان شما را شاداب‌تر و گیرا‌تر نشان می‌دهد. حتی با گذشت سن و افت طبیعی چهره، اکستنشن مژه سبب جوان‌تر ماندن چهره شما، حالت پلک‌ها و چشمانتان می‌شود.

اکتنشن مژه در هر سنی مزایا و معایب خاص خودش را دارد. اگر خواهان چهره‌ای جذاب با چشمانی الهام‌بخش هستید می‌توانید انجام اکستنشن مژه را امتحان کنید.

 

مطالب مرتبط: 

۱- چگونه ریمل ضد آب را بدون آسیب دیدن مژه پاک کنیم؟

۲- ۶ اشتباه رایج در ریمل زدن مژه‌ها

۳- یک روش طبیعی برای بلند کردن مژه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3٫67 out of 5)
Loading...
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • به نظرتون توی سن بالا هم میشه اکستنشن مژه انجام داد؟

  • با عضویت در خبرنامه چی بپوشم میتونید از آخرین اخبار ما و تخفیفات فروشگاه ها مطلع شوید

    آرایش صورت آرایش چشم آموزش پاک کردن لکه ها استایل بازیگران اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد برندهای معروف بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو زیبایی پوست ساعت مچی ساعت مچی مردانه شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتو پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مجلسی کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

    This site is protected by wp-copyrightpro.com