سوگل پورمهرام در
0

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با اکستنشن مژه + پیشنهاد خرید

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با اکستنشن مژه + پیشنهاد خرید

“خوش به حالت، چه مژه‌های بلندی داری” مطمئناً هر دختری از شنیدن چنین جمله‌ای به وجد می‌آید و احساس غرور و زیبایی به او دست می‌دهد. داشتن مژه های بلند و خوش حالت یکی از معیارهای زیبایی در چهره خانم‌ها محسوب می‌شود. مژگان بلند، چیزی است که حتی در ادبیات غنی فارسی نیز در هنگام توصیف چهره معشوق به آن تأکید شده است. راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه را در چی بپوشم بخوانید.

single_content ad banner

 

 

اکستنشن مژه چیست؟

استفاده از اکستنشن مژه یک راه حل نیمه دائمی برای بلندتر کردن و پر پشت کردن مژه‌های شما به اندازه‌ای که دوست دارید است. این کار به خصوص برای خانم‌هایی مناسب است، که دوست دارند حتی وقتی صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوند هم بدون هیچگونه زحمت و آرایش کردن، مژه‌هایی مرتب و زیبا داشته باشند. این روش شامل استفاده از تارهایی سیاه رنگ (که شبیه به مژه‌های طبیعی شما است) در کنار هر یک از مژه‌های طبیعی فرد، با کمک یک نوع چسب مخصوص است. بر خلاف مژه مصنوعی، اکستنشن مژه یک روش موقت برای بلندتر کردن و حجم دادن به مژه‌های شما نیست و علاوه بر این، به هیچ وجه نمی‌توانید این کار را خودتان در خانه انجام بدهید.

چسباندن یک ست کامل از اکستنشن مژه، می‌تواند چیزی حدود ۲ ساعت زمان ببرد. این اکستنشن می‌تواند تا ۱ سال هم روی چشمان شما دوام بیاورد. اما یادتان باشد که بهتر است هر ۳ الی ۴ هفته، اکستنشن خود را ترمیم کنید. اگر دوست دارید که ظاهر مژه‌های شما کاملا طبیعی و زیبا باشد، بهتر است که به جای یک ست کامل، از یک نیم ست اکستنشن مژه استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید فقط دو سوم پایانی مژه‌های خود به سمت بیرون چشم را اکستنشن بگذارید. بدین ترتیب مژه‌های شما به شکلی کاملا طبیعی، زیبا و بلند و پر پشت دیده می‌شوند.

 

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

 

عملکرد اکستنشن مژه به چه صورت است؟

در اکستنشن، مژه‌های اضافه تک در تک در لابلای مژه‌های پلک بالایی فرد قرار شده و با چسب چسبانده می‌شود. و در تنیجه مژه‌های شما پرپشت نشان داده شده و دیگری نیازی به آرایش بیش از حد چشم‌ها و استفاده از مژه مصنوعی نیست. معمولاً کل کار اکستنشن مژه، به مدت دو ساعت زمان می‌برد و بعد از آن، می‌بایست به صورت ماهیانه اقدام به ترمیم آن کنید.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

انواع مختلف اکستنشن مژه

اکستنشن مژه معمولا از موی طبیعی، ابریشم، و فیبرهای مصنوعی ساخته می‌شوند. در ادامه در مورد هرکدام از این مدل‌ها به طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم. بدین ترتیب، می‌توانید بر طبق نیاز خود از میان آن‌ها بهترین مدل را انتخاب کنید و در هنگام خرید گیج نشوید. اکستنشن‌های مژه انواع بسیار متفاوتی دارند و کیفیت و ظاهر آن‌ها به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه این مقاله، بیشتر در مورد این عوامل برای شما توضیح خواهیم داد.

 

 

اکستنشن مژه طبیعی

اکستنشن مژه از جنس موی طبیعی بین خانم‌ها بسیار محبوب است؛ چون روی مژه‌های شما بسیار طبیعی و زیبا به نظر می‌رسد. این مدل اکستنشن مژه از موی طبیعی تهیه شده است، و به خصوص برای خانم‌هایی مناسب است که دوست دارند مژه‌هایی سبک و طبیعی داشته باشند. علاوه بر این، چون این مدل اکستنشن از موی طبیعی درست شده است، سبک‌تر است و در نتیجه به راحتی می‌توان آن را در میان مژه‌ها قرار داد و ظاهر آن‌ها را زیباتر کرد. در ضمن، میزان ماندگاری این مدل اکستنشن مژه نسبت به مدل‌های دیگر بیشتر است؛ چون وزن سبک آن باعث نمی‌شود که مژه‌های طبیعی شما سنگین بشوند.

اکستنشن مژه طبیعی

اکستنشن مژه از جنس ابریشم

اگر به دنبال یک گزینه ارزانتر هستید، بهترین انتخاب برای شما اکستنشن مژه از جنس ابریشم است. قسمت پایین از مدل اکستنشن کمی ضخیمتر است و هرچه به نوک مژه نزدیک‌تر می‌شویم، نازک‌تر می‌شود. علاوه بر این، این مدل اکستنشن مژه نسبت به مدل‌های دیگر کمی براق‌تر است و رنگ تیره‌تری هم دارد. بدین ترتیب، با استفاده از این مدل اکستنشن، مژه‌های شما بسیار پر پشت به نظر می‌رسند.

 

اکستنشن مژه از جنس ابریشم

اکستنشن مژه از جنس مواد مصنوعی

اگر به دنبال مژه‌هایی هستید که بسیار بلند و پر پشت باشند و توجه دیگران را به خود جلب کنند، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ اکستنشن مژه از جنس مواد مصنوعی بروید. این مدل اکستنشن مژه باعث می‌شود که چشمان شما بسیار درشت‌تر از حالت عادی به نظر برسند. علاوه بر این، چون از مواد مصنوعی تهیه شده‌ است، قیمت آن نسبت به مدل‌های دیگر بسیار ارزانتر است.

در ادامه مقاله، به چند سوال مهم و کلیدی در مورد اکستنشن مژه پاسخ می‌دهیم.

اکستنشن مژه از جنس مواد مصنوعی

اکستنشن مژه برای چه مدتی دوام میاورد؟

اکستنشن مژه معمولا به اندازه یک چرخه کامل رشد مژه‌های طبیعی شما دوام دارد. مدت این چرخه معمولا بین ۶ الی ۸ هفته است. با این حال، به دلیل اینکه این مدت زمان در افراد مختلف یکسان نیست، متخصصان توصیه می‌کنند که حتما هر ۳ الی ۴ هفته یک بار، اکستنشن مژه خود را ترمیم کنید تا مژه‌هایی مرتب، تمیز و زیبا داشته باشید.

 

 

هزینه اکستنشن مژه معمولا چقدر است؟

استفاده از اکستنشن مژه معمولا هزینه زیادی دارد و این هزینه، در آرایشگاه‌های مختلف، متفاوت است. البته هزینه ترمیم ماهیانه اکستنشن مژه نسبت به هزینه اولیه گذاشتن آن ارزانتر است و حدودا نصف می‌شود.

یادتان باشد که سلامت چشم‌های شما بسیار مهم است. پس اگر تصمیم گرفته‌اید تا اکستنشن مژه بگذارید، بهتر است که به اندازه کافی برای آن هزینه کنید و حتما این کار را به دست یک فرد حرفه‌ای بسپارید. علاوه بر این، اگر این کار را به دست یک فرد ناشی بسپارید ممکن است که به مشکلات متعددی دچار بشوید؛ به عنوان مثال، ممکن است که سایز دانه‌های مژه با هم متفاوت باشد، ممکن است که مواد و یا چسب اکستنشن حساسیت بدهید، ممکن است که دوام اکستنشن مژه‌هایتان خیلی کم باشد، و حتی در دراز مدت، صدمات غیر قابل جبران و جدی‌ای به مژه‌های طبیعی خودتان وارد بشود.

همانطور که در قسمت‌های قبلی هم گفتیم، برای اینکه اکستنشن مژه مدت زیادی دوام داشته باشد، باید دائما به آن برسید و به طور مرتب آن را ترمیم کنید. اما در ادامه این مقاله، چند نکته برای شما بیان می‌کنیم که با رعایت آن‌ها، می‌توانید میزان ماندگاری اکستنشن خود را باز هم افزایش بدهید.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

 

با اکستنشن مژه استایلی متفاوت داشته باشید

شیوه‌های متفاوتی برای اکستنشن مژه وجود دارد، همچنان که انواع مژه‌های مختلف برای استایل‌های مختلف چشم وجود دارند، متدهای مختلفی نیز برای اکستنشن مو وجود دارند فرم‌های مختلفی به چشم‌های شما می‌بخشند. به طور مثال، با بکارگیری مژه‌های نازک و کم رنگ شکل طبیعی‌تری به فرم چشم‌ها و به طور کلی چهره خود خواهید بخشید در حالیکه می‌توانید با بکارگیری مژه مصنوعی‌های ضخیم‌تر و تیره‌تر چهره‌ای کاملاً زنانه، جذاب و فانتزی پیدا کنید.

روش‌های دیگری نیز برای متفاوت به نظر رسیدن چشم‌ها وجود دارند. مثلا با پر کردن نواحی انتهایی پلک بالا یا همان گوشه بیرونی چشم و خالی‌تر گذاشتن ابتدا یا گوشه داخلی چشم، ظاهری خیره‌کننده به چشمان خود ببخشید.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

مزایای اکستنشن مژه نسبت به لوازم آرایشی

استفاده از ابزار آرایشی ریمل محدویت‌های خاص خودش را دارد. مثلاً تصور کنید صبح از خواب بیدار شده‌اید و باید به سرکار بروید و زمان کافی برای اینکه جلوی آینه بایستید و به آرایش چشم‌های خود بپردازید، نداشته باشید. ممکن است، دارای پوست چربی باشید و پس زده شدن آرایش چشم در طول روز کاری برایتان دردسرساز شود، و یا شاید اصلا علاقه‌ای به استفاده از لوازم آرایش در بیرون از منزل نداشته باشید یا به استفاده از آنها حساسیت داشته باشید.

همه این دلایل سبب می‌شود که گزینه ریمل را کنار بگذاریم و سراغ روش‌های ماندگار‌تر و اثربخش‌تر برویم. استفاده از مژه مصنوعی نیز دوام مورد نظر را ندارد و به عنوان راه‌کاری موقت برای مهمانی‌ یا عروسی کاربرد دارد. پس بهترین گزینه برای داشتن مژگانی خوش حالت و زیبا، اکستنشن مژه است. اما بهتر قبل از انجام هرکاری اطلاعات لازم و کافی در آن مورد را جمع آوری کنیم و با آگاهی کامل دست به کار شویم و از اکستنشن مژه استفاده کنیم.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

 

 

اکستنشن مژه و راه‌های مراقبت از آن

قطعا نگهداری و تمیز و سالم نگه داشتن مژه‌های اکستنشن شده، نکات مراقبتی خاص خود را دارد که می‌بایست حتماً مورد توجه قرار گیرد. با توجه به صرف زمان و هزینه‌ای که برای داشتن مژه‌هایی پر پشت و زیبا داشته‌اید، حفاظت و مراقبت از آنها، اهمیتی در خور توجه دارد. اولین توصیه که برای تمیز نگه داشتن آنها به شما دارم این است که برای شستشوی مژه‌های اکستنشن شده، از شامپو بچه استفاده کنید. این شامپو‌ها به دلیل درصد قلیایی پایینی که دارند، ضمن تمیز نگه داشتن مژه‌ها، آنها را کمتر در معرض آسیب قرار می‌دهند. در هنگام شستشو نیز آنها را به آرامی و با آب ولرم بشویید. توجه داشته باشید که بهداشت و شستشوی مژه‌ها، تأثیر بسیار زیادی در زیباتر نشان دادن و درخشان‌تر نشان دادن مژه‌ها دارد.

برای محو و یا پاک کردن آرایش چشمتان نیز، هیچگاه از کرم‌ها و شیر پاک‌کن‌های روغنی استفاده نکنید چرا که در هنگام تماس با مژه‌ها، باعث از بین رفتن دوام و استحکام آن ها می‌شوید. زمان پیشنهادی و مناسب جهت ترمیم اکستنشن مژه به طور متوسط هر ۶ هفته یکبار است. انجام ترمیم‌های منظم اکستنشن مژه ، هم نقش بسزایی در ماندگاری و زیبایی آنها خواهد داشت.

راز داشتن چشمانی شگفت‌انگیز با استفاده از اکستنشن مژه

پس از انجام اکستنشن مژه از مصرف ریمل خودداری کنید

بعد از اینکه اکستنشن مژه را انجام دادید، قطعاً نیازی به استفاده از لوازم آرایشی چشم مانند ریمل نخواهید داشت. اما اگر هم بر حسب عادت و برای جلوه‌ی بیشتر، دوست دارید از لوازم آرایشی چشم استفاده نمایید، سعی کنید میزان مصرف خود را به حداقل ممکن برسانید. به توصیه کارشناسان اکستشن مژه ، بعد از انجام اکستنشن مژه و همچنین بعد از عملیات ترمیم به مدت ۲۴ ساعت از مصرف ریمل خودداری فرمایید.

به طور کلی نیز اگر واقعاً نمی‌توانید از استفاده از ریمل پرهیز کنید، حداقل سعی کنید که از ریمیل‌های چرب استفاده نکنید، بلکه از ریملی استفاده کنید که دارای ترکیبات ارگانیک با مواد شیمیایی کمتری باشد.

پس از انجام اکستنشن مژه از مصرف ریمل خودداری کنید

نکاتی برای افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

۱- بعد از گداشتن اکستنشن مژه، سعی کنید که تا ۴۸ ساعت چشمان خود را در معرض آب و بخار قرار ندهید. چون در این مدت چسب اکستنشن هنوز به طور کامل خشک نشده است، ممکن است که آب و بخار چسب را شل کنند و باعث بشوند که اکستنشن شما بیوفتد!

۲- برای پاک کردن آرایش چشمان خود، حتما از یک پاک کننده آرایشی بدون روغن استفاده کنید؛ چون روغن باعث می‌شود که پیوند بین چسب اکستنشن و مژه‌های طبیعی شما سست بشود و یا از بین برود.

۳- سعی کنید که روزی دو بار، یک بار صبح که از خواب بیدار می‌شوید و یک بار عصر، مژه‌های خود را با استفاده از یک برس ریمل شانه کنید. این کار باعث می‌شود اکستنشن شما فرم و ظاهر مرتب و زیبایی داشته باشد.

۴- سعی کنید که در هنگام خواب، صورت خود را به بالش نچسبانید و در عوض، طاق باز بخوابید.

۵- حتما هر ۳ الی ۴ هفته یک بار، اکستنشن مژه خود را ترمیم کنید. و این موضوع را هم به یاد داشته باشید که هرچقدر هم که از اکستنشن خود مراقبت کنید، باز هم با گذشت زمان و با کامل شدن چرخه رشد مژه‌های طبیعی، اکستنشن شما از بین خواهد رفت.

 

 

مطالب مرتبط: 

۱- چگونه ریمل ضد آب را بدون آسیب دیدن مژه پاک کنیم؟

۲- ۶ اشتباه رایج در ریمل زدن مژه‌ها

۳- یک روش طبیعی برای بلند کردن مژهدیدگاه شما

سونیا در تاریخ 17 ژوئن 2017

به نظرتون توی سن بالا هم میشه اکستنشن مژه انجام داد؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :