6 اشتباه رایج در ریمل زدن مژه‌ها + پیشنهاد خرید

ریمل یکی از لوازم آرایشی پرطرفدار است که بسیاری از خانم‌ها از آن بهره می‌برند. ما در این مقاله 6 اشتباه رایج در ریمل زدن مژه‌ها را بیان می‌کنیم تا شما از آن‌ها، آگاه شوید و از تکرارشان بپرهیزید.

 

 

اشتباه رایج

بیشتر خانم‌ها فکر می‌کنند با فرو کردن متوالی قلم‌مو در محفظه، ریمل غلظت بیشتری پیدا می‌کند ولی برای ریمل زدن مژه‌های هر چشم، یک بار انجام این کار کافی است. هم چنین این کار باعث می‌شود حباب‌های هوا وارد محفظه ریمل شود و سریعا مایع داخل ریمل را خشک کند.

هنگام بیرون آوردن قلم‌مو از محفظه، آن را کمی به در خروجی ریمل بکشید تا توده‌های بزرگ رنگ دانه از بین برود و باعث چسبندگی مژه‌های شما نشود.

بیشتر بانوان به اشتباه، فقط قسمت بالایی مژه‌های خود را به ریمل آغشته می‌کنند، ولی اگر می‌خواهید چشم‌هایتان جلوه زیبای بیشتری پیدا کند، ریمل را از ابتدایی‌ترین قسمت مژه‌هایتان به سمت بالا بکشید.

6 اشتباه رایج در ریمل زدن مژه‌ها

نکته مهم

به یاد داشته باشید حداقل 30 ثانیه بعد از ریمل زدن، صبر کنید تا ریمل‌تان خشک شود. در غیر این صورت با کشیده شدن لباس بر روی چشم‌هایتان، صورت و چشم‌هایتان به رنگ سیاه در می‌آیند.

بعضی از ما از یک ریمل برای بلند کردن مژه‌هایمان و از یک ریمل برای پر پشت کردن آن‌ها استفاده می‌کنیم، ولی این کار اشتباه است زیرا باعث آسیب رسیدن به مژه‌هایتان می‌شود. به جای استفاده از چندین ریمل، در هنگام خرید توجه داشته باشید ریملی را انتخاب کنید که دارای تمام این گزینه‌ها باشد.

به یاد داشته باشید ریمل‌ها را حداکثر تا 6 ماه می‌توانید استفاده کنید، در غیر این صورت به مژه‌های شما آسیب جدی وارد می‌کند.

 

 

مطالب مرتبط:

1- نکاتی برای استفاده از ریمل

2- رازهای زیبایی اما رابرتز

3- قوانین آرایش که می‌توانید بشکنید

 

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شما

منیژه در تاریخ 11 مارس 2017

لطفا نکات آرایشی بیشتری رو در سایت قرار بدید ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :