رازهای زیبایی اما رابرتز

اما رابرتز یکی از خوش شانس‌ترین افرادی است که توانست با کمک توانایی‌های خود به شهرت زیادی دست پیدا کند. اما را نه به عنوان برادر زاده جولیا رابرتز بلکه به عنوان یک بازیگر مستقل با استعداد خاص و قابل توجه می‌شناسند. با رازهای زیبایی اما رابرتز در سن ۲۶ سالگی او آشنا شویم. با ما همراه باشید:

ad banner

 

شباهت جولیا رابرتز با برادر زاده‌اش را شاید بتوان در لبخندهای وسیع‌شان پیدا کرد. اما در زمینه بازیگری این دو با هم تفاوت‌های زیادی دارند. درحالیکه جولیا رابرتز بازیگری را سریعا از فیلم‌های سینمایی آغاز کرد(هرچند که در همه نقش‌های خود موفق نبوده است)، اما رابرتز شهرتش را از فیلم‌ها سریالی نوجوانان همچون «غیرافسانه‌ای» کسب کرد. ولی در سال‌های اخیر او در فیلم‌های مهم و جدی‌تری ایفای نقش می‌کند. سیر تحول اما رابرتز را در دنیای بازیگری شاید بتوان به تغییراتی که در زندگی خود داده است مرتبط دانست.

رازهای زیبایی اما رابرتز

تغییر و تحول در زندگی اما مثل تغییر در زندگیش است. چند سال پیش اما رابرتز یک دختر زیبا با آرایش طبیعی و موی بلند بود که هنوز نمی‌دانست چه سبکی را در لباس پوشیدن و آرایش صورتش در نظر بگیرد. اما محبوبیت رابرتز باعث شد تا به سرعت با این روند آشنا شود و با رعایت آن‌ها اجازه دهد تا به یک ستاره خوش لباس تبدیل شود.

پنج راز زیبایی از اما رابرتز

حضور اما در صحنه فیلمبرداری برای دوازده الی پانزده ساعت، با گریم زیاد خیلی وقت‌ها اتفاق می‌افتد. اما تنها چیزی که می‌تواند برای کمک به زیبایی پوست او مفید باشد این است که در اولین فرصت این آرایش را از صورتش پاک کند.

او بعد از ساعت فیلمبرداری وقتی به خانه می‌آید همیشه مواد آرایشی صورتش را می‌شوید و به این منظور، در اسرع وقت کرم صورت، سایه چشم، رژ لب، ریمل و سایه ابرو خود را پاک می‌کند.
روزهای آخر هفته برای اما نقش تعطیلات آخر هفته برای پوست او را دارد. تنها محصولات آرایشی که او استفاده می‌کند برای زیبایی خودش و نه گریم فیلم، ریمل مژه و ریمل ابرو و رژ گونه است. اما رژگونه را تنها برای برجسته کردن و فرم دادن به حالت صورتش استفاده می‌کند. این کار کمک می‌کند تا چهره‌ای شاداب و با طراوت داشته باشد.

رازهای زیبایی اما رابرتز

 

قرمزی و حلقه‌های سیاه زیر چشم او باعث می‌شود تا زیبایی طبیعی او کامل نباشد. اما برای رفع این مشکل از دو روش استفاده می‌کند که اولی استفاده از کرم مخصوص دور چشم است و روش دوم که شاید کمی غیر متعارف به نظر برسد قرار دادن یک قاشق سرد برای چند ثانیه زیر چشم است، این روش کمک می‌کند تا اما از شر چهره‌ای که همیشه خسته به نظر می‌رسد خلاص شود. 

اما عاشق موهای بلند و لخت است. او وظیفه کوتاهی و مدل دادن به موهایش را به آرایشگر ماهری سپرده است و توجه زیادی به مدل مو و حجم و آراستگی آن‌ها دارد، به همین دلیل از شامپوهای مخصوص موهای خشک و از ابزارهای حجم دادن به موها استفاده می‌کند تا زیبایی بیشتری داشته باشد.

اما رابرتز همیشه برای ورزش خود وقت آزاد دارد زیرا می‌داند روزی فرا می‌رسد که هزاران دلیل مانند سن، سلامتی و چندین اما و اگر لذت ورزش کردن را از او خواهند گرفت. او برای اینکه همیشه اندامی متناسب داشته باشد به ورزش‌هایی همچون پیلاتس، شنا و والیبال می‌پردازد.

 

مطالب مرتبط:

۱- رازهای استایل اولیویا پالرمو

۲- راز زیبایی موهای ستارگان مد چیست؟

۳- ۳ رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن ها استفاده می کنند

۴- آیا خمیر دندان زغالی باعث سفیدی دندان می‌شود؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 09 مارس 2017

مرسی چی بپوشم :-*ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :