مائده قربان زاده در
0

۳ رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن ها استفاده می کنند

۳ رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن ها استفاده می کنند

امروزه خرید رژ لب با توجه با برندهای مختلفی که در بازار وجود دارد کار را سخت می‌کند مخصوصا برای کسانی که برای بار اول قصد خرید رژ لب رو دارند. اما نکته ای که وجود دارد بسیاری از ما ناخود آگاه به این فکر فرو می رویم که هنرمندان هالیوود که اینقدر زیبا هستند از چه برندهایی استفاده می‌کنند؟ با ما همراه باشید تا به معرفی این سه برند بپردازیم. 

3 رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن ها استفاده می کنند

۱- رژ لب از برند Mac

رژ لب mac  لایه لطیفی از رنگ‌های درخشان فراهم را می کند. بافت‌هایی که برای این برند انتخاب شدند شامل مات کننده و جلا دهنده و چیز های دیگر هستند مایلی سایرس و  ریحانا  از پرطرافدارترین مصرف کنندگان mac هستند.

3 رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن ها استفاده می کنند

۲- رژ لب از برند Chanel

این رژ لب بر اساس احساس و دید تجملاتی طراحی شده است. این محصول همراه با طیف گسترده ای از تن‌های روشن و تیره وارد بازار شد و نکته دیگر  اینکه این محصولات حساسیت زا نیستند. طراحی بیرونی آن هم به طوری است که تداعی کننده حس تجمل است که هدف اصلی این برند به شمار می آید. کایرا نایتلی از طرفداران این رژ لب است. 

3 رژ لبی که هنرمندان هالیوود از آن ها استفاده می کنند

۳- رژ لب از برند L’Oreal

رژلب L’Oreal دارای سایه های تیره و ظریفی است که مختص این کمپانی می‌باشد. این شرکت توصیه می کند که قبل از پر کردن مرکز لب با رژ لب از خط لب استفاده کنید.  رژ لب های L’Oreal از مواد مرطوب کننده برای مرطوب نگه داشتن لب استفاده می کند و همچنین استفاده از این محصولات باعث می شود لب شما بزرگ تر به نظر برسد که علت آن ترکیباتی است که در آن استفاده شده است. این برند رژ لب مورد علاقه جنیفر لوپز است. 

 مطالب مرتبط:

۱- همه چیز در مورد رژ لب و مداد لب

۲- ۵ گام ساده برای داشتن لب هایی قرمز

۳- ۹ گام عملی برای پاک کردن لکه رژ لب از روی لباس

۴- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :