ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۰

توسط محمد رضا اهوارکی

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

به آخرین قسمت از ایده های جدید برای مدل موی خانم ها رسیدیم. در این قسمت ها سعی ما بر این بود که جدیدترین و بهترین مدل موهای امسال را از طریق تصاویر سلبریتی ها یا از زبان طراحان مدل مو به شما انتقال دهیم. مدل های بافته و دم اسبی و گره زده شده و در هم تنیده را به همراه اکسسوری های جالب مو با هم مرور کردیم. در قسمت آخر تمرکز ما روی مدل موی ریخته شده به پایین است. با ما همراه باشید.

1 – موج دار

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

مدل موی بازگشته از دهه ی 70 با نوستالژی خاصی که در آن است. کافیست مویتان را با سشوار خشک کرده و توسط یک فر کننده ی موی کوچک حلقه های کوچک ایجاد کنید و سپس آن ها را توسط گیره ببندید. بعد از خشک شدن آن ها را لایه لایه بریزید و به آرامی به عقب شانه کنید و با این کار به آن ها حجم داده اید.

2- به سمت عقب بدون استفاده از کلیپس

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

به آرامی موی نیمه ی پشتی سر را به عقب شانه کنید. در این مدل باید از اسپری زیادی استفاده کنید.

3- نیمه ی بالایی جذاب

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

یکی از دخترانه ترین مدل مو های موجود همین مدل است. حلقه های بزرگ به همراه کلی کاری که برای طرح دادن به آن ها انجام شده است به وضوح دیده می شود. از گیره های داخلی در این مدل استفاده ی زیادی شده است.

4- دو طرحه

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

مدلی جدید و کاملا عجیب و غریب. این مدل از جلو کاملا رسمی است و از عقب به درد میهمانی ها می خورد.

5- موج دار شانه شده به عقب

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

در این مدل از گیره هایی برای نگه داشتن مو به سمت عقب استفاده شده است و همچنین اضافه کردن آن تکه های طلایی (در تصویر) زیبایی این مدل را دوچندان کرده است.

6- نیمه ی بالایی گرافیکی

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

اگر طراح موی حرفه ای نیستید حتما اسم bungee به گوشتان نخورده است و اگر هم شنیده باشید شاید اینقدر واضح در عمل آن را ندیده باشید. در این مدل کش مو را به عنوان متصل کننده ای برای مو از سمتی به سمت دیگر قرار م دهند. نتیجه؟ یک مدل پایین ریخته شده ی فوق جذاب که منحصر به فرد خواهد بود.

7- مدل موج های انگشتی

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت ششم

این مدل که از سال 1920 ابداع شده است برای مجالس کاربرد زیادی دارد. برای رسیدن به آن باید تمام موهایتان را توسط یک فرکننده ی 1 سانتی فر کنید و قسمت جلوی مو روی صورتتان ریخته شود سپس آن قسمت را به سمت بالای سرتان در یک طرف دوباره جمع کنید و با گیره ببندید. سپس موج ها را به حال خودشان رها کنید.

مطالب مرتبط:

1- ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت پنجم

2- ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت چهارم

3- ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت دوم

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است