فاطمه رحیمی در
0

تغییر مدل مو بدون قیچی

تغییر مدل مو بدون قیچی

پوشیدن لباس‌های تکراری می‌تواند سریعا باعث ایجاد حس روتین در زندگیتون بشه؛  و اگر همین اتفاق برای موهاتون بیافته دیگه واویلا. اگر به نظرتان مدل مو ی فعلی تان بد نیست اما خیلی هم دوستش ندارید، وقتش رسیده است که تغییری به ظاهرتان بدهید. در این مقاله به شما چند ترفند ساده برای تغییر هرروزه‌ی استایل موهایتان بدون نیاز به قیچی آموزش می‌دهیم.

1- اگر موهایتان صاف است

تغییر مدل مو بدون قیچی

اگر موهای صافی دارید و عادت دارید آن را به سرتان بچسبانید، پیشنهاد ما این است که چند لایه از موهایتان را ببافید. یکی از ترفندهای مورد علاقه‌ی من بافت شل است که موهای لخت روی آن ریخته شود. برای تنوع هم که شده بد نیست که کمی موهایتان اشفته به نظر برسد.

اگر موهایتان کوتاه است

تغییر مدل مو بدون قیچی

برای موهای خیلی کوتاه صبر کنید تا کمی رشد کند. اما اگر خیلی کوتاه نیست؛ موهایتان را با اسپری خیس کنید و با سشوار و برس سایز متوسط خشک کنید. موهایتان کمی حالت میگیرد و از یکنواختی در می آید. جسارت داشته باشید!

اگر موهایتان فر است

تغییر مدل مو بدون قیچی

موهایتان را به جهت مخالف همیشه بگذارید خشک شود. این کار باعث میشود حجم متفاوتی از موهای شما به نسبت معمول نشان داده شود. اگر از فرهای موهایتان راضی نیستید از فرکننده های برقی استفاده کنید.

اگر به بافت علاقه دارید

(4)

وقتی همه ی موهایتان را یک جا میبافید خوب است؛ اما چند شاخه بافت می تواند بهتر هم باشد. می توانید به جای یک بافت یک طرفه، آن را به چند بافت تبدیل کنید. اگر چند تار مو هم از بافت بیرون زد اشکالی ندارد، کمی طبیعی تر به نظر می رسد. برای جلوگیری از فر یا خشک به نظر رسیدن موهایتان هم بهتر است از کمی روغن یا کرم مو استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- آموزش تصویری بستن مدل موی خرگوشی

2- نکات و روش بستن موی دم اسبی

3- رنگ موی رز گلد در اینستاگرام

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :