محمد رضا اهوارکی در
0

ایده برای مدل موی خانم ها در سال ۲۰۱۶- قسمت چهارم

با سری قسمت های ایده برای مدل موی بانوان در خدمتتان هستیم. در این پست ها قصد ما بر این است که شما را با آخرین و جدیدترین مدل موها آشنا کنیم و ایده ای در این باره به شما داده باشیم. اگر مطالب قبلی این قسمت ها را دنبال کرده باشید می بینید که در قسمت اول به مدل موی بافته و در قسمت دوم به مدل موی گره خورده و در قسمت سوم به اکسسوری های جدید مو پرداختیم. در این قسمت قصد ما تمرکز بر روی مدل “در هم تنیده” است. با ما همراه باشید.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت چهارم

دم اسبی طنابی

این مدل مجلسی و بسیار پر کاربرد برای مو های بلند است. یک مدل بافته ی سه رشته ای که الهام گرفته از بافته ی دو رشته ای است و به اصطلاح “در هم تنیده” نامیده می شود. ابتدا یک دم اسبی ساده ببندید و قسمت دم را با کرم مو چرب کنید. سپس دم را به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و شروع به بافتن آن ها در خلاف جهت عقربه های ساعت کنید. وقتی قسمت دم کاملا بافته شد هر دو قسمت را در جهت عقربه های ساعت به هم ببافید. نهایتا هم با یک کش انتهای بافته ها را محکم کنید.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت چهارم

در هم تنیده ی نیمه ی بالایی سر

این تکنیک برای مواقعی که می خواهید سریعا موی جلوی صورتتان را جمع کنید خیلی کاربردی است. از کناره ها قسمت های ۰٫۵ سانتی جدا کنید و شروع به تنیدن آن ها در هم کنید و این تنیده ها را تا نزدیکی گردن ادامه دهید و نهایتا هم با یک کش محکم کنید.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت چهارم

در هم تنیده ی نرم

یک مدل ساده در عین حال بسیار زیبا برای مراسم عروسی. ابتدا از یک اسپری حالت دهنده استفاده کنید و مو را به سه قسمت تقسیم کند. یک قسمت در پشت سر و دو قسمت دیگر در اطراف که باید هرکدام را بافته و در قسمتی از سر محکم کنید. ابتدا قسمت پشتی را به صورت دم اسبی ببندید سپس با کشی محکم آن را ببندید. سپس هرکدام از قسمت های کناری را تا پشت سر و نزدیکی گردن ببافید. و انتهای آن ها را با انتهای قسمت پشتی گره بزنید. در انتها بر اساس شکل و مدلی که دارید و سلیقه ی خودتان سنجاق سر ها را در جاهای رندوم قرار دهید.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت چهارم

در هم تنیده ی دوخطی 

یک مدل فرانسوی و سخت در ظاهر ولی آسان حین بستن. ابتدا دو قسمت با عرض ۰٫۵ سانتی متر جدا کرده و آن ها را خلاف جهت عقربه های ساعت در هم ببافید. سپس این دو را برای ساختن یک طناب بافته در جهت عقربه های ساعت به هم ببافید و وقتی این کار را می کنید موی بیشتری را درگیر کنید.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت چهارم

در هم تنیده ی شلوغ

ابتدا مو را به خوبی شسته و سشوار بکشید. سپس یک قسمت شلوغ کناری را انتخاب کرده و آن را به دور یک تکه ی آرایشی فلزی ببندید(مانند تصویر). با اینکه این مدل شدیدا شلوغ است ولی فوق العاده جذاب است و جزو بهترین مدل موهای امسال شناخته شده است.

مطالب مرتبط:

۱- ایده برای مدل موی خانم ها در سال ۲۰۱۶- قسمت اول

۲- ایده برای مدل موی خانم ها در سال ۲۰۱۶- قسمت دوم

۳- ایده برای مدل موی خانم ها در سال ۲۰۱۶- قسمت سوم

۴- رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مودیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :