محمد رضا اهوارکی در
0

ایده برای مدل موی خانم ها در سال ۲۰۱۶- قسمت سوم

به قسمت سوم از ایده برای مدل موی بانوان رسیدیم. در این قسمت ها سعی ما بر این بوده که بهترین و به روز ترین مدل های مو را به بانوان معرفی کنیم و ایده ای ذهنی در این باره به آن ها داده باشیم. در قسمت اول مدل های بافته و در قسمت دوم مدل های گره زده شده را می توانید ببینید. در این قسمت می خواهیم درباره ی اکسسوری های مو صحبت کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت سوم

سنجاق سر های نامتقارن

زدن سنجاق سر های طلایی و نقره ای در قسمت های مختلف سر به صورت رندوم شکل زیبایی دارد. گیلبرت یکی از طراحان مدل مو می گوید: ” ما معمولا سنجاق ها را جایی می زنیم که غیر منتظره باشد. در حالت عادی شما آن را در وسط سر قرار می دهید ولی ما سعی می کنیم کمی بالاتر یا پایین تر آن را قرار دهیم.

exposed-bendy-clips

کلیپس های خم شونده

شاید هیچ وقت به اوج جذابیت کلیپس های خم شونده پی نبرده باشید. سعی کنید در وسط یک قسمت موی شما باشد و از اسپری های مو هم برای نگهداری و براق کردن این قسمت ها استفاده کنید. می توانید مویتان را به پشت گوشتان برده و دو کلیپس خم شونده ی مشکی بالای هر گوش تقریبا دوسانت بالاتر ببندید. رنگ مشکی حتما لازم نیست ولی پیشنهاد ما رنگ مشکی است.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت سوم

یک باند مشکی ساده

بله یک روبان مشکی ساده  که به دور پایه ی مو حین دم اسبی بستن آویزان می شود. بسیار نرم ورمانتیک و خلاقانه به نظر می رسد. نوع بستن روبان هم خیلی تاثیر دارد. نوع گره ای که می زنید. سعی کنید مانند شکل باشد.
ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت سوم

یک سربند کاملا جذاب

در فرانسوی به این سربند La Violette گفته می شود به معنی صورت بند یا زینت صورت. یک اکسسوری قدیمی که به تازگی دوباره مد شده و استفاده ی زیادی از آن می شود. سعی کنید بیشتر شبیه یک هد بند آن را ببندید و روی پیشانی کشیده شده باشد و حتی الامکان تا نزدیک پیشانی تان بیاید که چهره ای مرموز را نشان دهد!

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت سوم

گره ی فرانسوی با پاپیون

این هم از اکسسوری هایی است که در قدیم مد بوده شاید زمان مادربزرگ های ما! با یک پاپیون پر طرح و کاملا امروزی که به پاپیون های فرانسوی هم نزدیک باشد این کار را بکنید. ابتدا مدل موی مورد نظر را ببندید و سپس پاپیون را پین کنید. سعی کنید که پاپیون در پایینی ترین قسمت بسته شده ی مو باشد.

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت سوم

مدل بافته ی طلاکاری شده

مدل سبد بافته ی  رزگلد بسته شده روی موی بازیگر معروف جنیفر لارنس بسیار زیباست. و بهترین کار برای استفاده ی دوباره از یک گردنبند قدیمی است. برای سفت کردن آن در میان موها ابتدا از بافت مو شروع نکنید. ابتدا از قسمت های کناری شروع کنید و سپس حدود دو اینچ را طرف راست پیشانی را به صورت دم اسبی بسته و با یک کش محکم سفت کنید. در نهایتا این زنجیر را از میان کش عبور داده  و در جایش محکم کنید. دم اسبی را جمع کرده و سپس شروع به بافت آن کنید.

مدل موی Faux Bob گرافیکی

اگر می خواهید یک شو آف میان دوستان و آشنایان داشته باشید این کار جالبی است. برای بستن این مدل معروف نکته ی اصلی نگه داشتن فاکس باب از باز شدن است. بعد از خشک کردن موها و یک طرفه شانه کردن آن یک بافت ریز در سمت پایین نزدیک گردن ایجاد کنید. بقیه ی مو را با اسپری حجم دهنده کمی حجم داده و بصورت دم اسبی ببندید با فاصله ی تقریبا دو اینچ تا پایین. این قسمت های پایینی هم دوباره قرار است که بسته شوند. در واقع شما این دوبافتی که تا الان انجام داده اید را به بقیه ی مو با گیره می چسبانید. به همین سادگی .

ایده برای مدل موی خانم ها در سال 2016- قسمت سوم

تتوی مو

این مدل تتوی مو دوسالی است که جا افتاده است. امسال رنگ متالیک آن مد است. تتوی طلایی- نقره ای بسیار شبیه به تتوی فلش هستند. و به صورت موقتی هستند و بعد از اینکه مویتان را می شویید از بین می روند.

آرایش نیمه ی بالایی

ابتدا یک قسمت کوچک را به دور یک فر کننده ی مدیوم ببندید از وسط تا انتها. سپس یک بافته ی ریز و سفت را پشت هرکدام از گوش ها بسته و به صورت افقی دور پشت سر بکشید، انتهای آن ها را کشیده و سرجایشان محکم کنید. کلاه خودی به دور این بافته ها بسته و اطراف آن را با گیره محکم کنید. اما یک گردنبند قدیمی هم به عنوان کلاه خود اینجا مناسب خواهد بود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :