ساناز شمس در
0

رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ مو نسکافه ای چه طیفی را شامل می‌شود؟ رنگ موی نسکافه‌ ای مناسب چه افرادی است؟ کدام برندها بهترین رنگ موی نسکافه‌ ای از روشن‌ترین طیف تا تیره‌ترین را تولید می‌کنند؟ چگونه بهترین رنگ مو نسکافه‌ ای متناسب با رنگ پوستم را انتخاب کنم؟ این‌ها تمام سوالاتی است که در این مطلب پاسخ آن را خواهید خواند. با چی بپوشم همراه باشید.

 

چرا رنگ موی نسکافه‌ای را باید انتخاب کنیم؟

اگر به فکر رنگ کردن موهایتان هستید، بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست و ظاهرتان هماهنگی داشته باشد. شما باید فصل به فصل، رنگ موهای‌تان را هم عوض کنید، درست مانند تغییر آرایش و لباس‌های‌تان. رنگ پوست‌تان ممکن است تغییر کند و برای اینکه چهره‌تان را کاملا تغییر دهید، رنگ موهای‌تان را عوض کنید. طیف‌های رنگ مو آنقدر وسیع و گسترده است که حتما باید قبل از تغییر رنگ مو باید چندین نکته را در نظر داشته باشید. مهم‌ترین نکته این است که باید رنگ موی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ پوست و چشمان شما همخوانی داشته باشد. موها به صورت بسیار نزدیک هستند و تغییر نامناسب رنگ مو می‌تواند باعث پیر و خسته به نظر رسیدن چهره شما شود.

چرا رنگ موی نسکافه‌ای را باید انتخاب کنیم؟

رنگ موی نسکافه‌ ای رنگی شبیه به رنگ شکلاتی و قهوه‌ای است و مناسب انواع رنگ پوست و چشم است. هر خانمی با توجه به رنگ پوست خود می‌تواند یک طیف رنگ نسکافه‌ای برای خود انتخاب کند به همین دلیل هم هست که این رنگ مو بین افراد مشهور و افراد عادی طرفداران زیادی دارد.

رنگ مو نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ مو نسکافه ای مناسب چه افرادی است؟

  • اگر می‌خواهید تغییر رنگ موهای شما نامحسوس و کاملا طبیعی باشد.
  • اگر می‌خواهید رنگ مویی داشته باشید که شما را محدود نکند و هر مدل آرایش و لباسی را بتوانید انتخاب کنید.
  • اگر نمی‌خواهید موهایتان را خیلی دکلره کنید تا به رنگ دلخواهتان برسید.
  • اگر رنگ چشمانتان قهوه‌ای تیره، فندقی یا سبز است.
  • اگر سبک لباس پوشیدن زنانه را می‌پسندید و همه شما را به شیک و ظریف بودن می‌شناسند.

رنگ مو نسکافه‌ ای طیف زیادی از رنگ‌ها و سایه‌ها را در برمی‌گیرد. از نسکافه‌ای تیره تا نسکافه‌ای روشن با هایلایت‌های کاراملی و دارچینی.

قهوه‌ای نسکافه ای از آن دسته رنگ‌هایی است، که به دلیل طیف گسترده، از روشن تا تیره، همیشه جزو انتخاب‌های اول خانم‌ها بوده است. مو‌های به رنگ قهوه‌ای نسکافه ای در کمک به ایجاد یک ظاهر زنانه، بیشترین تأثیر را می‌گذارند.

رنگ مو نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

مشخصات رنگ پوست خود را پیدا کنید

ته رنگ پوست‌تان را تشخیص دهید. قطعا از رنگ‌های متناسب با ته رنگ پوست‌تان دل نخواهید کند. با اینکه تفاوت رنگ زیادی بین پوست‌های مختلف وجود دارد، فقط دو ته رنگ پوست وجود دارد: گرم و سرد. پوست گرم رنگ نارنجی یا زرد دارد، در حالیکه پوست سرد رنگ آبی یا صورتی دارد. دو روش برای تشخیص اینکه شما جزو کدام دسته هستید وجود دارد:

به رنگ‌های مچ دست یا کف دست‌تان نگاه کنید. افرادی که ته رنگ پوست گرم دارند رگ‌هایشان به رنگ سبز دیده می‌شود، در حالیکه افرادی که ته رنگ پوست سرد دارند، رگ‌های دست‌شان آبی یا بنفش است.

رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ مو نسکافه ای روشن 

در صورتی که شما به طور ذاتی مو بلوند هستید، رفتن به دو درجه بالا‌تر یا پایین‌تر در مقیاس رنگ‌ها، می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای شما باشد. در هر دو حالت، یعنی هم تیره کردن و هم روشن کردن موی بلوند طبیعی، نتیجه‌ی حاصل بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

رنگ مو نسکافه ای روشن برای پوست های روشن

برای افرادی که پوست روشن و نزدیک به سفیدی دارند، بهتر این است که سراغ ایجاد تضاد بیش از اندازه در رنگ موی خود نروند، بلکه با تغییر کوچکی در رنگ موی خویش، و رفتن به سمت بلوند با رگه‌هایی از طلایی و صورتی، ظاهری جذاب‌تر را برای خود به وجود بیاورند. رنگ موی نسکافه ای دودی نیز برای پوست های روشن کاملا مناسب است.

رنگ مو نسکافه ای روشن برای پوست‌های متوسط 

در صورتی که در این دسته قرار می‌گیرید، از انتخاب رنگ‌هایی نزدیک به خاکستری و نارنجی پرهیز کنید. در عوض رگه‌هایی از طلایی را در رنگ مو نسکافه ای خود بگنجانید، تا به نتیجه‌ی ایده‌آل‌تان دست پیدا کنید. رنگ موی عسلی نسکافه ای هم برای شما مناسب خواهد بود.

رنگ موی نسکافه ای روشن برای پوست های تیره

به تبع رنگ پوست شما که تیره است، موی‌تان نیز باید طیفی از رنگ‌های تیره را به خود ببیند. برای جلوگیری از غیر طبیعی دیده شدن ظاهر‌تان، بهتر است قید رنگ‌های نسکافه ای خیلی روشن را بزنید، رنگ مو نسکافه ای با هایلایت طلایی و کاراملی برای ایجاد ظاهری جذاب برای شما ایده‌آل خواهد بود.

رنگ مو نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ مو نسکافه ای تیره 

رنگ مو نسکافه ای تیره برای پوست های روشن

برای رنگ‌ پوست روشن می‌توان گفت رنگ مو نسکافه ای تیره با هایلایتی که رگه‌های قرمز دارد مناسب خواهد بود. مراقب باشید که گزینه‌های تیره‌تر را، مگر در صورتی که رنگ طبیعی مو‌های‌تان باشد، انتخاب نکنید.

رنگ مو نسکافه ای تیره برای پوست های متوسط

برای پوست‌های دارای پایه زرد، گزینه‌هایی چون رنگ موی نسکافه ای متوسط نتیجه‌ی خوبی در بر خواهد داشت. واریانت‌های کارامل و شکلاتی نیز پاسخ خوبی، به نیاز شما برای جذاب شدن می‌دهند. اما نباید سمت رنگ‌های خیلی تیره چون مشکی، و خیلی روشن چون بلوند بروید.

رنگ مو نسکافه ای تیره برای پوست های تیره 

برای آن‌هایی که پوست تیره‌تر دارند، که ما اصطلاحاً پوست‌های زیتونی می‌نامیم، رنگ‌های طیف نسکافه ای تیره بهترین گزینه‌ی ممکن خواهد بود. از میان بازیگران هالیوود، می‌توانیم به جنیفر هادسون، سوفیا ورگارا و اسکارلت جوهانسون به عنوان زنانی زیبا، که از قوانین بالا به خوبی آگاهی دارند یاد کنیم.

رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ موی قهوه ای موکا با تناژ گرم

همانطور که از عنوانش مشخص است رنگ موی قهوه ای موکا با تناژ گرم، طیف رنگی گرم را شامل می‌شود. این طیف رنگ برای بیشتر پوست‌ها و چهره‌ها مناسب هستند.

رنگ موی پریفرنس لورآل رنگ قهوه‌ ای طلایی یخی Iced Golden Brown

این رنگ گرم قهوه‌ای با سایه‌های یخی برای افرادی که رنگ چشم روشنی دارند با هر رنگ پوستی مناسب است.

رنگ مو فریا لورآل قهوه ای متوسط Cool Medium Brown

این رنگ مو تن متوسط از رنگ موی قهوه‌ ای موکا است و با بیشتر رنگ موها و رنگ چشم همخوانی دارد.

رنگ مو نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

رنگ موی رولون کالر سیلک رنگ قهوه ای متوسط  Medium Rich Brown

این رنگ مو برای پوست‌هایی که ته رنگ گرم دارند و چشم‌های قهوه‌ای کاملا مناسب است.

رنگ موی گارنیه Nutrisse Ultra Colour Iced Coffee

رنگ موی موکا متوسط یخی که در زیر نور طبیعی و مصنوعی بسیار درخشان و براق به نظر می‌رسد. این رنگ نیز بدون در نظر گرفتن ته رنگ پوست، برای رنگ چشم قهوه‌ای تیره، سبز و آبی مناسب است.

رنگ موی کلایرول Natural Warm Brown Chestnut

این رنگ مو قهوه‌ای متوسط و گرم با رنگمایه طلایی است که مناسب چشم‌های قهوه ای روشن، فندقی و سبز است.

 

مطالب مرتبط:

۱- همه چیز درباره رنگ مو آمبره و آموزش گام به گام تکنیک رنگ موی آمبره

۲- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

۳- کدام رنگ لباس برای خانم‌های با رنگ موی بلوند مناسب است؟دیدگاه شما

ثنا در تاریخ 19 نوامبر 2017

سلام خسته نباشید من قبلا موهام و رنگ کردم و دکلره شده و تقریبا زرد رنگ شده الان میخوام موهام رنگ موی نسکافه ای داشته باشه چه کار باید بکنم ؟

مرسانا در تاریخ 19 نوامبر 2017

سلام ممنون از مطالب خوبی در که سایت قرار می دهید رنگ موی من الان قرمز داره میخوام تغییر بدم رنگ موهام رو و تنباکویی و یا نسکافه ای بشه ، چه شماره رنگ مویی باید تهیه کنم ؟

سارا هنجنی در تاریخ 20 نوامبر 2017

مرسی چی بپوشم
من نمیدونستم که رنگ مو نسکافه ای این همه میتونه خوب باشه.
واقعا شما بهترین وب سایت تخصصی مد و لباس در ایران هستید
از همه تیم تون تشکر میکنم

آسنا در تاریخ 06 دسامبر 2017

خیلی خوشگله این رنگ مو
بازم عکس های بیشتری در مورد رنگ مو نسکافه ای بذارید

باران در تاریخ 05 آوریل 2018

منم یه بار موهامو نسکافه ای کرده بودم خیلی خشگل شده بود

حسین زاده در تاریخ 08 می 2018

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :