محمد رضا اهوارکی در
0

۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

تابستان برای آن هایی که به داشتن تیپ های مخصوص خودشان عادت دارند و همیشه می خواهند خاص باشند فصل سختی است. چراکه در این فصل اشتباهات شما بیشتر به چشم می آید. این فصل نحوه ی لباس پوشیدن خودش را دارد و اگر با قوانین آن پیش نروید ممکن است تیپ شما زیاد جالب از آب درنیاید. در این مقاله همراه ما باشید تا ۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی به شما گوشزد کنیم.

۱- زیرپوش شما از حد شرعی کوتاه تر و تنگ تر است

زیر پوش هایی که بعضا آقایان به تن می کنند بیش از حد کوتاه است. این زیرپوش ها مخصوص کسانی است که در باشگاه بدنسازی وزنه های سنگین می زنند و نه برای کنار ساحل راه رفتن. یک قانون ساده:‌ زیرپوش را طوری انتخاب کنید که ن و ک سینه ی شما معلوم نباشد.

۲- شورت های کوتاه و چسبان

از نظر کمر شورت شما نباید از قسمت شکم شما بالاتر برود و از طرفی فاق شرت ها نباید خیلی کوتاه باشد. اینگونه هم خودتان اذیت می شوید و هم برای سلامتیان مضر است. پس در انتخاب شورت ها دقت کنید.

۳- جوراب های اشتباه می پوشید 

برای جوراب دو انتخاب دارید: یا از جوراب مخفی ها (جوراب مخصوص کالج) استفاده کنید که روی پای شما را کاملا نمی پوشانند و در قسمت زیر کفش تمام می شوند. انتخاب دوم شما کاملا برعکس است یعنی جوراب های بلند و در هر دو مورد هم باید دقت کنید که تیپی که با آن جوراب استفاده می کنید در خور جوراب باشد. مثلا لازم نیست که با صندل جوراب بپوشید.

۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

۴- همه جا صندل می پوشید

شاید بگویید گرم است و همه جا آفتاب است ولی این دلیل نمی شود که شما در شهر هم صندل بپوشید. اگر خیلی از این قضیه رنج می برید می توانید از کتانی های خنک و سبک استفاده کنید.

۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

۵- اکسسوری هایتان زیاد است

برخی آقایان هم فکر می کنند که هر زمان وقت گیر می آورند می توانند به اکسسوری هایشان یکی اضافه کنند و هیچ اتفاقی نیفتد. به گردنبند یا دستبند یکی اضافه می کنند بدون اینکه در شکل‌ آن ها تغییری ایجاد شود. در صورتی که اکسسوری های زیاد تیپ شما را خراب می کنند. سعی کنید تا جایی که می توانید اکسسوری های کم استفاده کنید. ساده و شیک بگردید.

۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

۶- شبیه خرچنگ شده اید

این مورد برای آقایانی است که با تی شرت زیر نور آفتاب هستند و پس از مدتی پوستشان به دو رنگ تبدیل می شود. بهترین راهکار استفاده از کرم های ضد آفتاب است!

۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

مطالب مرتبط:

1- بررسی ۵ تیپ تابستانه برای آقایان خوشتیپ

2- نکاتی کاربردی برای آقایان خوشتیپ در تابستان

3- ۴ اکسسوری محبوب این تابستاندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :