محمد رضا اهوارکی در
0

ایده برای خرید کادو برای آقایان

ایده برای خرید کادو برای آقایان

خرید کادو برای خانم ها به اندازه ی خرید آن برای آقایان چالش برانگیز نیست چراکه خانم ها یا کلی آیتم در لیست آرزوهاشون دارند که از قبل هم شما آن را می دانید و قرار است دونه دونه تیک بخورند و یا اگر کمی در پاساژها و مغازه ها بچرخید مسلما مواردی پیدا می کنید که خانم ها را خوشحال کند. ولی از قدیم الایام خرید جوراب تنها گزینه ی خانم ها برای کادو ی آقایان بوده است.

از شوخی های در مقدمه بگذریم، در این مقاله قصد ما این است که تنها ایده هایی را به شما بدهیم که بتوانید برای مرد خوش استایل و خوشتیپ تان کادویی مناسب و در خور او پیدا کنید. علاوه بر جوراب می توان به مواردی همچون ساعت زیبای اپل،( گران) و یا یک خودنویس زیبا و شکیل (ارزان) اشاره کرد. یک پوشت مناسب با رنگی زیبا و در خور ست شدن با کت مردتان می تواند از مواردی باشد که استایلش را زیر و رو می کند. در زیر برخی از این موارد را مشاهده می کنید، در این میان عطرهای معروفی از برند های خاص مانند MR. BURBERRY ( از رایحه ی ترکیبی چوب و انگور) و برند SUMMER ( که ترکیبی از رایحه های مدیترانه ای) و برند DECANTER با رایحه ای مدرن و سرم پوست برند Tom Ford را نیز مشاهده می کنید.

ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان ایده برای خرید کادو برای آقایان

مطالب مرتبط:

1- ایده برای کادوی روز مرد

2- آقایان چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

3- روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

محمدرضا در تاریخ 21 فوریه 2018

لطفا لباس زیر و جوراب نخریدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :