بهراد در
0

آقایان: چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

آقایان: چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

اگه کادوی مناسب و گل زیبایی را برای ولنتاین انتخاب کرده اید (زرد به معنی دوستی و قرمز به معنی عشق است)، خب تقریبا به تمامی موارد فکر کردید به جز مهمترین چیز، خودتون! مطمئن باشید که طرف مقابل اگه شما رو دوست داشته باشه بیشتر از هر چیزی امید به دیدن خود شما داره. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا لیستی از کارهایی که باید قبل ملاقات انجام بدید رو بهتون گوشزد کنیم.

  • مراسم صبحگاهی

به کمک چند تا از لوازم مراقبت از پوست و مو به اسقبال یه روز خوب و بلند بروید، با اینکار کمی اعتماد به نفس شما هم بالا میره. اول با یک اصلاح خوب شروع کنید و بعد از اون با دئودورانت ها و دیگر چیزا کارتون رو پیش ببرید.

آقایان: چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

  • بهترین چیز عطره

تحقیقات نشون داده خانم ها به عطر های مختلف واکنش متفاوتی نشون میدن و انتخاب یک عطر خوب برای این روز میتونه آینده شما رو تغییر بده.

یادتون باشه که بهترین مکان برای ادکلن زدن جایی از بدن هست که بیشترین گرما رو تولید میکنه چون گرما ادکلن رو تحریک کرده و اثر اون رو تا مدت طولانی تری باقی میگذاره، در حالی که سرما دقیقا عکسش رو انجام میده. این نقاط گرم در بدن عبارتند از مچ ها، گردن، روی آرنج و پشت گوش.

عطرهایی که تو تحقیقات بیشترین امتیاز رو آوردن عبارتند از:

  1. Chanel Allure
  2. Tom Ford Black Orchid
  3. Viktor & Rolf SpiceBomb
  4. Calvin Klein One

آقایان: چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

  • یک نهار خوب

اگه قصد دارید که مراسم ولنتاین رو در ظهر و برای نهار برگزار کنید بهتره یادتون باشه که ظاهر شما باید فراتر از نرمال بره. یک جین تیره و یک تیشرت یقه هفت و ژاکت اسپرت و پوشیدن دستبند هایی که علامت قدرت هستند (یک نمونه در تصویر اومده) چیزایی هستن که عموما باید پوشیده باشین و با ست کردن کمربند و کفشتون آماده رفتن هستید.

آقایان: چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

  • یک شام طولانی

توجه داشته باشید اگه برای شام بیرون میروید باید کت و شلوار خودتون رو بر اساس رستوران انتخاب کنید. پوشیدن یک کت و شلوار شیک در یک کافه رستوران زیاد عاقلانه به نظر نمیاد. پوشیدن یک کت و شلوار عاقلانه میتونه نظر طرف مقبل رو خیلی بیشتر به شما جلب کنه. طبق تحقیقات کت و شلوار مورد پسند بیشتر نوع تک رنگ و دو دکمه بوده است.

آقایان: چطور در روز ولنتاین خوشتیپ باشیم؟

مطالب مرتبط:

1- در روز ولنتاین چی بپوشیم؟

2- در قرار اول چی بپوشیم؟

3- عقیده ی همسرم راجع به لباس پوشیدن من چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :